Zapraszam Cię do obejrzenia fragmentu webinaru Eli Krokosz “Jak pokonać ograniczające przekonania rozpoczynając biznes“:

Pamiętaj, że pełną wersję tego webinaru możesz otrzymać jako jeden z bonusów do kursu “Producent Bestseller’ów“, jeśli zapiszesz się do końca tymczasowej promocji.

Teraz, po obejrzeniu fragmentu bonusu wiesz już dwie rzeczy:

  1. Bonusy, które są przewidziane w tymczasowej ofercie są mega wartościowe
  2. Negatywne myśli, ograniczające przekonania są u każdej osoby, są normalne i trzeba działać POMIMO że one się pojawiają

Dlatego zachęcam Cię serdecznie do podjęcia decyzji już dzisiaj i dołączenia do Producenta Bestseller’ów.

Dlaczego tak Cię zachęcam? Proste – wiem że to kurs idealny dla Ciebie.

Skąd to wiem?

A kto z wypiekami na twarzy oglądał wczoraj całe szkolenie w tym temacie?

Kto czyta moje maile w tym temacie, ogląda dodatkowe nagrania i czyta właśnie ten tekst?

Ano właśnie – TY.

Dlatego widzę, że temat mocno Cie pociąga, że jest w Tobie marzenie napisania własnego poradnika i zarabiania na tym fajnych pieniędzy.

Na kiedy chcesz odłożyć to marzenie? Zastanów się – jeśli nie zrobisz tego teraz to najprawdopodobniej nie zrobisz już tego nigdy.

Dobra, do rzeczy – przypominam, że tymczasowa promocja trwa jeszcze 2-3 dni w zależności do tego kiedy czytasz ten tekst.

Jasne, możesz poczekać jeszcze chwilę, ale to niezbyt mądre zostawiać decyzję na ostatnią chwilę.

Jutro możesz zapomnieć, albo coś się wydarzy, albo akurat nie będzie internetu/prądu.

I okazja przepadnie…

Dlatego nie czekaj i miej to z głowy.

Zapisz się na kurs, zostań Producentem Bestseller’ów i już od dzisiaj zacznij ze mną działać.

Pamiętaj, że standardowa oferta zostaje dla Ciebie wzbogacona o 13 przydatnych i wartościowych bonusów:

Bonus 1#

Przedłużone do 6 miesięcy konsultacje e-mail ze mną. W standardowej ofercie jest przewidziane 3 miesiące takich konsultacji ze mną. Ty możesz mieć je 2 razy dłużej.

Bonus 2#

Przedłużony do 6 miesięcy dostęp do cotygodniowych sesji pytań i odpowiedzi na żywo ze mną. W standardowej ofercie jest 3 miesiące, Ty możesz mieć 6 miesięcy.

Bonus 3#

Moduł Blog – 7 lekcji o tym jak stworzyć i prowadzić własnego bloga.

Bonus 4#

“Jak wydrukować ebook’a” – lekcja od Marcina Mudraka, która pozwoli ci łatwo za ułamek ceny detalicznej wydrukować i kupić własną książkę (bez potrzeby drukowania kilku tysięcy sztuk).

Bonus 5#

“Jak zwielokrotnić sprzedaż wykorzystując platformę Amazon KDP” – kolejne nagranie od Marcina, które wyjaśni Ci jak w baaardzo łatwy sposób możesz rozszerzyć sprzedaż swojego ebook’a na rynki zagraniczne bez skomplikowanych formalności.

Bonus 6#

“Jak motywować się do pracy, nie odkładać na później i być systematycznym” – lekcja od Piotrka Majkusiaka, której tytuł mówi sam za siebie. 

Bonus 7#

“Jak rozwinąć swój kanał na You Tube” – nagranie od Kasi Sawickiej, które pomoże Ci wystartować z własnym kanałem na You Tube i pokaże Ci jak zdobywać w ten sposób klientów.

Bonus 8#

“Jak pokonać ograniczające przekonania rozpoczynając biznes” – ponad godzinny webinar od Eli Krokosz. Ela pokaże Ci, że to co siedzi w Twojej głowie wcale nie musi ograniczać Twojego działania.

Bonus 9#

“Regulamin reklam na Facebook’u” – kilka lekcji od Kamila Fiszera dotyczących przestrzegania regulaminu Facebook’a oraz omijania blokad konta reklamowego. Przyda się, gdy zaczniesz działać z reklamą.

Bonus 10#

Słowniczek pojęć biznesu on-line – słowniczek najpotrzebniejszych pojęć i skrótów na codzień używanych przez osoby zarabiające przez internet. Ponad 40 najpotrzebniejszych pojęć i skrótów. Idealne dla początkującego.

Bonus 11#, 12# i 13#

Audyt lejka sprzedażowego, listu sprzedażowego i konta reklamowego. Po prostu na pewnych etapach skrupulatnie sprawdzę Twoje działania i dam znać co należy poprawić.

UWAGA – po 3 dniach od zakończenia webinaru cena wzrasta o 100% i znikają powyższe bonusy!

Oczywiście pamiętaj, że do każdego pakietu obowiązkowo masz 100% gwarancji satysfakcji. Oznacza to, że albo kurs będzie dla Ciebie mega wartościowy, albo oddam Ci wszystkie pieniądze do 30 dni od zakupu.

“Producent Bestseller’ów”, KLIKNIJ TUTAJ – Tutaj możesz dokładnie jeszcze raz sprawdzić co zawiera kurs, jakie są dodatkowe bonusy i jakie pakiety masz do wyboru. Znajdziesz tam również moje wyniki i opinie o współpracy ze mną i o kursie “Producent Bestseller’ów”. Znajdziesz tam również instrukcje – w jaki sposób rozłożyć płatność za kurs na raty 0%.

PS Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do mnie na biuro@emilnestorowicz.pl