Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne!

Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję przygotowaną wyłącznie dla dołączających do naszej społeczności osób, które zamawiają "Jestem Bogaty! Gdzie popełniłem błąd?!"

(Zapoznaj się dokładnie, jeśli chcesz zarabiać on-line, z domu od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie)

Bardzo się cieszę, że jesteś jedną z osób, która pragnie bogatego życia w każdym jego aspekcie. Dziękuję za zaufanie. To dla mnie zaszczyt, że już za chwilę zaczniesz czytać najbardziej intymnego e-booka, jakiego napisałem w życiu.

Jestem przekonany, że e-book będzie dla Ciebie niesamowitą przygodą, motywacją, inspiracją, bodźcem do przemyśleń i zmian

Jednak zanim dokończysz zamówienie pozwoliłem sobie zaproponować Ci coś jeszcze. Coś co może pomóc Ci osiągnąć jeden z rodzai bogactwa, a mianowicie bogactwo finansowe.

Proponuję Ci dodatkowo pakiet "Potężna Przewaga Poradnikowa", czyli pakiet e-booków, który pozwoli Ci niedużym kosztem zdobyć olbrzymią wiedzę w temacie zarabiania on-line poprzez pisanie i sprzedaż e-booków.

Pisanie i sprzedaż poradników w formie e-booków to mój ulubiony sposób na zarabianie przez internet. Od kilku lat zarabiam w ten sposób i uczę innych tego samego.

E-book, który już zamawiasz - "Jestem Bogaty" - pozwoli Ci zmienić przekonania i mentalność oraz uwierzyć w siebie, aby stać się bogatą osobą.

Jednak oczywiście bogatego życia nie osiąga się wyłącznie pracą nad mentalnością. Trzeba również zdobyć praktyczne umiejętności, które doprowadzą Cię do prawdziwego bogactwa. Stąd moja propozycja dodatkowego pakietu e-booków.

Dzięki pakietowi możesz szybko zacząć i spróbować, czy jest to model zarabiania dla Ciebie.

Zapraszam serdecznie, zapoznaj się z propozycją poniżej. 🙂

Co jest w pakiecie "Potężna Przewaga Poradnikowa"?

9 poradników w formie e-booków:

Darmowe Badanie Rynku. Jak znaleźć pomysł na swój produkt cyfrowy: e-book, kurs lub szkolenie?
Zakochaj Swoich Czytelników. Jak napisać poradnik, który zdobędzie setki pozytywnych opinii i sprzeda się w tysiącach egzemplarzy?
Napisz Do Nich List. Jak napisać list sprzedażowy, który będzie generował od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie?
Skuteczna Reklama Poradnika. Jak pozyskiwać od kilkunastu do kilkudziesięciu klientów dziennie przy pomocy płatnej reklamy?
Mistrz Obsługi Klienta. Sekret wyższych przychodów dzięki tworzeniu więzi i zdobywaniu lojalności.
Jestem Bogaty! Gdzie Popełniłem Błąd?! 36 życiowych lekcji, które pomogą Ci zmienić sposób myślenia, przewartościować życie i spełnić marzenia.
Jak Zarabiać Wiadomościami? 9 konkretnych strategii pisania wiadomości sprzedażowych oraz 41 przykładów, które nauczą Cię skutecznego e-mail marketingu.
189 Sprawdzonych Kreacji Reklamowych. Inspiruj się, wyciągaj szablony, eksperymentuj, twórz własne kreacje i zarabiaj!
16 Ofert Perswazyjnych Od Praktyka. Naucz się pisać listy sprzedażowe na sprawdzonych przykładach, które zarobiły setki tysięcy złotych w kilku niszach rynkowych.
BONUS: grupa na Facebooku Potężni Autorzy E-booków

Poradnik nr 1

Darmowe Badanie Rynku

Najpierw musisz dowiedzieć się czego oczekują Twoi potencjalni klienci oraz jaką masz konkurencję na rynku. To pozwoli Ci stworzyć poradnik z olbrzymim potencjałem sprzedażowym dopasowany do Twojej grupy docelowej!

Dowiesz się jak przeprowadzić badanie rynku, które pozwoli Ci stworzyć idealny produkt i idealną ofertę dla Twojej grupy docelowej.
Co jest najważniejsze podczas podejmowania decyzji o napisaniu poradnika na dany temat i czego oczekują Twoi potencjalni klienci?
Co to jest branża, nisza i subnisza? Jak wybrać odpowiednią niszę dla siebie, w której będzie przestrzeń do zarabiania dużych pieniędzy?
Jak przeanalizować swoją konkurencję pod kątem stworzenia lepszego produktu i lepszej oferty?
Proces tworzenia ankiety, która jest niezbędnym elementem badania rynku. Otrzymasz dokładny schemat konstruowania pytań do ankiety oraz strategię, która sprawia, że ludzie sami z siebie chcą wypełniać ankietę.
Jak analizować wyniki ankiety? Na podstawie wyników dowiesz się jakich produktów potrzebują Twoi potencjalni klienci, jak się czują, co myślą, z czym mają największe problemy.
To wszystko pozwoli Ci później stworzyć ofertę nie do odrzucenia, która niejako sama będzie sprzedawała bez Twojego udziału.

Poradnik nr 2

Zakochaj Swoich Czytelników

Drugim krokiem jest napisanie poradnika. Napisałem ponad 20 poradników, a wydałem już ponad 40. Zebrałem setki pozytywnych opinii, a moi czytelnicy polecają sobie wzajemnie moje produkty. W tej publikacji pokażę Ci moją strategię pracy nad poradnikiem.

Strategie, które pozwolą napisać poradnik w stosunkowo krótkim czasie, nawet jeśli pisanie idzie Ci słabo i miałeś słabe oceny z języka polskiego w szkole.
Jak dokładnie zaprojektować spis treści, który będzie później pomagał w sprzedaży Twojego poradnika i który ułatwi pracę nad treścią książki?
Jak napisać dobry wstęp, dobre rozwinięcie oraz zakończenie poradnika. Dowiesz się co dokładnie umieścić w poszczególnych częściach tak, żeby później czytelnik nie mógł oderwać się od lektury.
Jak wykorzystać moją autorską metodę słowniczka, która sprawi, że czytelnicy będą Cię uwielbiali, będą Ci ufali i stworzysz ze swoimi czytelnikami społeczność, która ma swój własny slang. Metoda słowniczka działa niczym stworzenie takiej mini subkultury i dzięki tej metodzie czytelnicy będą po prostu lojalni wobec Ciebie i wobec Twoich produktów. To sprawi, że oni sami będą za darmo reklamowali Twoje poradniki, czy inne produkty i usługi.
Na około 100 przykładach zobaczysz, jak stworzyć atrakcyjny tytuł, który będzie zapadał potencjalnym klientom w pamięć i który przyczyni się do wzrostu sprzedaży.
Jak samemu zaprojektować okładkę do swojego e-booka, która będzie wyglądała ciekawie i wyróżni Twój poradnik spośród innych?

Poradnik nr 3

Napisz Do Nich List

Po napisaniu poradnika czas zająć się sprzedażą. Dobrze przygotowany list sprzedażowy da Ci olbrzymią przewagę nad innymi autorami, którzy sprzedają swoje produkty za pomocą zwykłych, nudnych opisów. List sprzedażowy to, w mojej opinii, najważniejsza część całego lejka sprzedażowego i klucz do wysokich zysków.

Pokażę Ci krok po kroku wszystkie elementy listu sprzedażowego. Pokażę jak dokładnie sformułować niemal każde zdanie w ofercie perswazyjnej, tak aby prowadziła odbiorcę po lini prostej do zakupu.
Jak napisać początek listu sprzedażowego, który poprzez tzw. haczyk oraz obietnice, niemal zmusi odbiorcę do dalszego zapoznawania się z ofertąPotencjalny klient będzie umierał z ciekawości i nie będzie mógł się doczekać dalszej części listu sprzedażowego.
Jak zaprojektować dobrą historię sprzedażową, czyli jak poprzez prawdziwą historię, zmusić potencjalnego klienta do refleksji i pokazać mu w czym mogą tkwić jego problemy. Tym elementem zmotywujesz odbiorcę do zmiany, pokażesz mu na przykładzie swoim lub innych osób, że jego problemy są poważne i że koniecznie musi coś z tym zrobić.
Jak stworzyć część edukacyjną listu sprzedażowego. Poprzez edukację pokażesz swoim potencjalnym klientom, jak mogą rozwiązać swoje problemy, jak mogą osiągnąć swoje cele i w czym upatrywać dla siebie nadziei. Dzięki temu zasiejesz w głowie odbiorcy myśl, że przydałaby mu się pomoc w danym temacie, że przydałby mu się jakiś poradnik, który pomógłby mu osiągnąć jego wymarzone cele.
Poprzez wszystkie wcześniejsze elementy przygotujesz klienta do sprzedaży w ten sposób, że zanim jeszcze opowiesz mu o Twoim poradniku, on już wcześniej będzie gotowy na zakup.
Ostatnim elementem listu sprzedażowego jest oferta właściwa, czyli nauczysz się, jak przedstawić potencjalnemu klientowi Twój produkt. On na tym etapie będzie wyczekiwał już tej oferty i będzie chętny do zakupuW tej ostatniej fazie po prostu pokażesz mu ostateczne rozwiązanie jego problemów i tym rozwiązaniem będzie Twój poradnik.
Nauczysz się, jak przedstawić mu ofertę w ten sposób, aby on był przekonany, że korzystając z niej podejmuje najlepszą decyzję w swoim życiu i korzysta ze wspaniałej okazji.

Poradnik nr 4

Skuteczna Reklama Poradnika

Kolejnym etapem jest pozyskanie klientów. Nie musisz budować wielkich zasięgów na mediach społecznościowych. Możesz wykorzystać płatną reklamę, tak jak ja. W tym poradniku pokażę Ci, jak tworzyć zyskowne kreacje reklamowe.

Nauczysz się tworzyć ciekawe, wyróżniające się kreacje reklamowe, które będą pierwszym kontaktem potencjalnego klienta z Twoją firmą.
Dowiesz się jakie zdjęcia i grafiki użyć w reklamach i jak napisać teksty reklam, aby przyciągały odpowiednie osoby na Twoją stronę z ofertą.
Otrzymasz również 15 szablonów reklam wraz z dokładnym omówieniem. To pozwoli Ci w krótkim czasie stworzyć własne, skuteczne kreacje.
Nauczysz się konstruować nagłówki reklam, które przyciągają wzrok i sprawiają, że odbiorca ma potrzebę kliknąć w reklamę i przejść na stronę ofertową.

poradnik nr 5

Mistrz Obsługi Klienta

Gdy już pozyskasz pierwszych klientów, czas budować długoterminową strategię, która pozwoli Ci zarabiać przez lata, a nie jednorazowo. Dlatego kolejny poradnik dotyczy obsługi klienta. Ten poradnik napisała Agnieszka z mojego zespołu, która pracowała w wielu firmach na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta. Agnieszka jest również doświadczonym psychologiem i office manager'em.

Dowiesz się jak zbudować trwałe relacje z klientami i stworzyć lojalną grupę, która będzie polecała Twoje produkty.
Poznasz strategie radzenia sobie z tzw. "trudnymi klientami", które ułatwią Ci reagowanie w kryzysowych sytuacjach.
Poznasz różne formy komunikacji z klientem i dobierzesz odpowiednią do Twojej działalności, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i szybciej rozwiązywać problemy klientów.
Nauczysz się budować sukces finansowy firmy poprzez zastosowanie najważniejszych elementów wysokiej jakości obsługi klienta.
Otrzymasz atlas typów klientów pozwalający Ci z dystansem i humorem reagować na roszczeniowych, trudnych lub dziwnych klientów.
Nauczysz się kontrolować swoje emocje podczas interakcji z trudnymi klientami, co pozwoli zachować zimną krew nawet w podbramkowych, emocjonujących sytuacjach.
Otrzymasz przykłady prawdziwych problemowych sytuacji podczas obsługi klientów oraz w jaki sposób udało się rozwiązać ich problemy. To unaoczni Ci, w jaki sposób powinieneś reagować w podobnych sytuacjach.

poradnik nr 6

Jak Zarabiać Na Wiadomościach?

Sprzedając poradniki będziesz budował bazę adresów e-mail. Taka baza ma olbrzymi potencjał pod warunkiem, że umiesz tworzyć skuteczne wiadomości sprzedażowe. W tym poradniku znajdziesz konkretne strategie i przykłady, które pomogą Ci zarabiać od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych na jednej wiadomości e-mail.

Dowiesz się jak skonstruować tytuł wiadomości, aby ludzie nie mogli oprzeć się kliknięciu i otworzeniu e-maila.
Zrozumiesz jak wykorzystać ból i cierpienie potencjalnych klientów, aby poprzez odpowiednio skonstruowaną wiadomość sprzedawać im więcej.
Nauczysz się tworzyć kontrowersyjne wiadomości, które nigdy nie będą nudne, a co za tym idzie będą chętniej czytane.
Dowiesz się, jak tworzyć tzw. "deadline". Zmusisz odbiorców, aby bezzwłocznie kupili Twój poradnik, a nie odwlekali w nieskończoność.
Będziesz wykorzystywał historie, problemy odbiorców i edukację, aby tworzyć dla nich ścieżki prowadzące do zakupu.
Poznasz strategię "otwartej pętli", która sprawi, że odbiorca nie będzie mógł oderwać się od czytania, co przełoży się na kliknięcie w link i przejście do Twojej oferty.
Nauczysz się w odpowiedni sposób wyolbrzymiać atrakcyjność ceny Twojego produktu, dzięki czemu potencjalni klienci będą czuli, że korzystają z niepowtarzalnej okazji.
Otrzymasz 41 przykładów moich wiadomości sprzedażowych, z których wyciągniesz szablony i będziesz miał ułatwione pisanie własnych wiadomości.

poradnik nr 7

189 Sprawdzonych Kreacji Reklamowych

Tworzenie reklam to proces kreatywny, dlatego marketerzy wciąż szukają inspiracji. Ten poradnik to POTĘŻNA dawka przykładów reklam, które zarobiły łącznie kilka milionów złotych. 

Otrzymasz 189 przykładów reklam pogrupowanych w 20 pakietów. Będzie to dla Ciebie inspiracja na wiele miesięcy, a może nawet lat aktywnego reklamowania się.
Reklamy, które znajdziesz są skierowane do różnych grup odbiorców, stworzone w różnych niszach i branżach
Jestem osobą kreatywną, dlatego moje reklamy zawsze czymś się wyróżniają. Te 189 przykładów to nie są reklamy "na jedno kopyto". Znajdziesz tam mnóstwo pomysłowych kreacji, które prawdopodobnie nie zostały użyte w Twojej branży.
Pomysłowe reklamy pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji i już na początku lejka sprzedażowego zapaść potencjalnym klientom w pamięć.

poradnik nr 8

16 Ofert Perswazyjnych Od Praktyka

Te oferty perswazyjne zarobiły łącznie kilka milionów złotych. Każde słowo jest w nich dogłębnie przemyślane. Są bardzo obszerne, zawierają mnóstwo elementów i niuansów. Każda z nich jest warta dziesiątki tysięcy złotych. Jestem mistrzem ofert. Weź sobie moje przykłady, wyciągnij szablony i po prostu zarabiaj.

16 różnych listów sprzedażowych z 16 różnych nisz rynkowych. KAŻDY z tych listów wygenerował duży zysk.
Łącznie ponad 290 000 znaków ze spacjami. To nie są króciutkie, szybkie oferty, które każdy laik może napisać. To skomplikowane, głęboko przemyślane listy sprzedażowe wyróżniające się swoją objętością.
100 % praktyka. Każda oferta zawarta w poradniku była sprawdzana i reklamowana na "żywym rynku".
Najlepszym sposobem na naukę pisania ofert perswazyjnych jest czytanie dobrych ofert, wyciąganie szablonów i pisanie własnych. Ten poradnik będzie narzędziem, który umożliwi Cię tę naukę.
Oferty pisane były pod 4 całkowicie różne, nie mające ze sobą nic wspólnego branże. Dzięki temu masz pewność, że te schematy zadziałają w niemal każdym biznesie.

bonus

Potężni Autorzy E-booków

Dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebooku pozwoli Ci stać się częścią społeczności autorów i sprzedawców e-booków. Wsparcie społeczności to olbrzymi atut, który da Ci kolejną przewagę, nad zwykłymi autorami e-booków, którzy działają bez takiego wsparcia.

Grupa jest zamknięta. Dostęp mają do niej wyłącznie osoby, które poważnie traktują ten biznes i zainwestowały w pakiet Potężna Przewaga Poradnikowa.
Grupę moderuję ja osobiście oraz Agnieszka z mojego zespołu, która jest psychologiem, office managerem oraz osobą z dużym doświadczeniem zawodowym w dużych, średnich i małych firmach.
Na grupie jest bezpieczna atmosfera. Autorzy poradników wspierają się wzajemnie, podpowiadają sobie, budują przyjaźnie, a niekiedy wspólne biznesy.
Na grupie otrzymasz wsparcie i pomoc ludzi, którzy robią podobne rzeczy co Ty oraz myślą podobnie do Ciebie.

Podsumowanie

E-book "Darmowe Badanie Rynku" (wartość 87 zł)
+
E-book Zakochaj Swoich Czytelników (wartość 77 zł)
+
E-book Napisz Do Nich List (wartość 97 zł)
+
E-book Skuteczna Reklama Poradnika (wartość 67 zł)
+
E-book Jak Zarabiać Wiadomościami (wartość 47 zł)
+
E-book 189 Sprawdzonych Kreacji Reklamowych (wartość 67 zł)
+
E-book 16 Ofert Perswazyjnych Od Praktyka (wartość 87 zł)
+
E-book Mistrz Obsługi Klienta (wartość 47 zł)
+
E-book Jestem Bogaty! Gdzie Popełniłem Błąd?! (wartość 97 zł)
+
BONUS Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku: Potężni Autorzy E-booków (wartość 97 zł)

=
Cena standardowa za cały powyższy zestaw:
770 zł

Tymczasowa cena dla Ciebie dzisiaj:

197 zł jednorazowo

(Gdy zegar dojdzie do zera, propozycja będzie nieaktualna)

Wybierz swój pakiet!

Kliknij przycisk pod wybranym pakietem i dokończ zamówienie

pakiet Silny

261 zł 97 zł

Płatność Jednorazowa

3 poradniki

Darmowe Badanie Rynku
Zakochaj Swoich Czytelników
Jestem Bogaty! Gdzie Popełniłem Błąd?!

Rekomendowany wybór

pakiet mocarny

 770 zł 197 zł

Płatność jednorazowa

9 poradników + BONUS

Darmowe Badanie Rynku
Zakochaj Swoich Czytelników
Jestem Bogaty! Gdzie Popełniłem Błąd?!
Napisz Do Nich List
Skuteczna Reklama Poradnika
Jak Zarabiać Wiadomościami
189 Sprawdzonych Kreacji Reklamowych
16 Ofert Perswazyjnych Od Praktyka
Mistrz Obsługi Klienta
Potężni Autorzy E-booków

pakiet potężny

472 zł 147 zł

płatność jednorazowa

6 poradników

Darmowe Badanie Rynku
Zakochaj Swoich Czytelników
Jestem Bogaty! Gdzie Popełniłem Błąd?!
Napisz Do Nich List
Skuteczna Reklama Poradnika
Jak Zarabiać Wiadomościami

LUB kliknij przycisk poniżej, jeżeli chcesz zamówić wyłącznie e-booka "Jestem bogaty! Gdzie popełniłem błąd"

Co mówią o mnie ludzie?

Poprzez biznes on-line pomogłem tysiącom...

30 dni BEZWARUNKOWEJ gwarancji


Dziecinnie prosta gwarancja.

Albo pakiet poradników będzie dla Ciebie olbrzymią wartością, albo oddam Ci WSZYSTKIE pieniądze BEZ zadawania pytań, BEZ wypełniania formularzy, BEZ pretensji i BEZ ukrytych haczyków. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia wyślesz do nas wiadomość e-mail z prośbą o zwrot na adres: biuro@emilnestorowicz.pl

ZERO ryzyka po Twojej stronie. CAŁE ryzyko po mojej stronie. 

Jestem na 100% przekonany, że pakiet "Potężna Przewaga Poradnikowa" jest OLBRZYMIĄ wartością, która spełni Twoje oczekiwania, dlatego nie mam problemu, aby dać Ci bezwarunkową gwarancję.

"Jutro, pojutrze, za tydzień, za miesiąc, za rok, gdy nadejdzie odpowiedni moment..."

Nie nadejdzie.

Wielokrotnie przez to przechodziłem. Wydawało mi się, że jeszcze tylko załatwię jedną, drugą, trzecią, dziesiątą sprawę i już zacznę spełniać marzenia, realizować cele, osiągać to na czym mi zależy.

Tak to NIE działa. Nigdy nie jest "odpowiedni czas".

A tak naprawdę "odpowiedni czas" jest JUŻ, tu i teraz.

Zastanów się ile już razy odkładałeś "na później"?

Zrobisz, jak uważasz, ale pamiętaj - albo podejmujesz decyzję, albo decyzje są podejmowane za Ciebie.

Albo realizujesz własne cele, albo realizujesz cele innych.

Chcę Ci pomóc, wiem że mogę to zrobić i wiem że pakiet "Potężna Przewaga Poradnikowa" ma potencjał do zmieniania ludzkiego życia. Twojego życia.

Dlatego decyduj. Nie ma odwrotu, to Twoje życie. Nikt nie zrobi tego za Ciebie.

Dziękuję, że jesteś 🙂

Emil Nestorowicz

PS Pamiętaj - Lęk jest odruchem, odwaga jest decyzją

Wybierz swój pakiet!

Kliknij przycisk pod wybranym pakietem i dokończ zamówienie

(Gdy zegar dojdzie do zera, propozycja będzie nieaktualna)

pakiet Silny

261 zł 97 zł

Płatność Jednorazowa

3 poradniki

Darmowe Badanie Rynku
Zakochaj Swoich Czytelników
Jestem Bogaty! Gdzie Popełniłem Błąd?!

Rekomendowany wybór

pakiet mocarny

 770 zł 197 zł

Płatność jednorazowa

9 poradników + BONUS

Darmowe Badanie Rynku
Zakochaj Swoich Czytelników
Jestem Bogaty! Gdzie Popełniłem Błąd?!
Napisz Do Nich List
Skuteczna Reklama Poradnika
Jak Zarabiać Wiadomościami
189 Sprawdzonych Kreacji Reklamowych
16 Ofert Perswazyjnych Od Praktyka
Mistrz Obsługi Klienta
Potężni Autorzy E-booków

pakiet potężny

472 zł 147 zł

płatność jednorazowa

6 poradników

Darmowe Badanie Rynku
Zakochaj Swoich Czytelników
Jestem Bogaty! Gdzie Popełniłem Błąd?!
Napisz Do Nich List
Skuteczna Reklama Poradnika
Jak Zarabiać Wiadomościami

LUB kliknij przycisk poniżej, jeżeli chcesz zamówić wyłącznie e-booka "Jestem bogaty! Gdzie popełniłem błąd"

© Copyright Czerwony Piesek ® Nestorowicz S.K.A. | Regulamin | Polityka Prywatności

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz wyświetlania, personalizacji i mierzenia skuteczności reklam w ramach zewnętrznych sieci reklamowych, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu. View more
Cookies settings
Accept
Decline
Polityka prywatności i cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Polityka prywatności serwisu emilnestorowicz.pl i pochodnych stron Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem ‘emilnestorowicz.pl’, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu emilnestorowicz.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych uczestników naszego systemu. Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z naszej bazy. Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu emilnestorowicz.pl nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH Czerwony Piesek Nestorowicz Spółka Komandytowo Akcyjna z siedzibą pod adresem Olenówka 27, 22-174 Brzeźno, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000980418, NIP 5632449286, nr REGON 52247322000000, kapitał zakładowy 50 000,00 zł. Jeśli chcesz skontaktować się z nami w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, napisz do nas na adres e-mail: biuro@emilnestorowicz.pl. Dane Osobowe W czasie korzystania z serwisu emilnestorowicz.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W szczególnych przypadkach, możesz zostać poproszony o dokładniejsze dane, które będą niezbędne w celu realizacji zamówionej usługi. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania. Niezapowiedziane Wiadomości Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z kursem. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do kursu (np. raporty, dodatkowe materiały i promocje) i niekomercyjne listy (np. życzenia). Cookies (Ciasteczka) Serwis emilnestorowicz.pl wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Cookies zapewniają także prawidłowe funkcjonowanie współpracy z partnerami serwisu i naliczanie odpowiednich prowizji partnerom. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku. Skrypty Trackingowe Serwis emilnestorowicz.pl korzysta z różnej maści systemów trackingowych np. Google Analytics, oraz narzędzia śledzenia konwersji
Save settings
Cookies settings