Masz komputer, internet i tzw. "lekkie pióro"? Sprawdź tę ofertę pracy! 

Stanowisko jedno na milion, dla osoby jednej na milion

(możliwości rozwoju 10 x szybsze, niż w zwykłym korpo)

Nazywam się Emil Nestorowicz, jestem przedsiębiorcą internetowym, trenerem i behawiorystą psów, autorem kilkunastu poradników w formie e-booków i kilku dużych kursów on-line.

Moja przygoda z biznesem on-line rozpoczęła się około 2 lata temu, gdy założyłem swoją działalność internetową pod marką Czerwony piesek.

Celem firmy była i jest edukacja opiekunów psów, aby mogli żyć lepiej, łatwiej i szczęśliwiej ze swoimi pupilami. Poprzez e-booki i kursy on-line od dwóch lat edukuję opiekunów, pomagam rozwiązywać ich problemy i wychowywać ich psy.

Moje zaangażowanie, procesy które wypracowałem, mechanizmy sprzedaży i tworzenia wartościowych produktów, pozwoliły w krótkim czasie bardzo mocno rozwinąć się mojej firmie.

Z czasem, za sprawą sukcesu moich poradników i biznesu z tym związanego, zacząłem otrzymywać mnóstwo zapytań dotyczących tego “Jak napisać i sprzedawać poradniki w formie e-booków”.

Przez długi czas pomagałem autorom, twórcom i trenerom bezpłatnie w rozwoju ich biznesu on-line, jednocześnie w tym czasie zrozumiałem, że moje ambicje, marzenia i zainteresowania zmieniły się.

Poczułem że jest to pora na to, aby porzucić zawód trenera behawiorysty psów, a zająć się tym co pasjonuje mnie najbardziej - biznesem internetowym.

Stąd wziął się pomysł, który zrealizowałem kilka miesięcy temu - olbrzymi kurs dotyczący pisania, sprzedaży poradników w formie e-booków, który nazwałem “Producent Bestsellerów”.

Produkt ten okazał się kolejnym sukcesem sprzedażowym, przez co firma rozrosła się do rozmiarów, o których nigdy nawet nie marzyłem.

No i właśnie dlatego wylądowaliśmy tutaj na mojej stronie. Natłok codziennych obowiązków już mnie przerasta, dlatego szukam osób do mojego nowo tworzącego się zespołu.

Moją wizją jest zespół stworzony z niesamowitych, ambitnych, zaradnych i ciekawych osób, które będą chciały przez długie lata rozwijać się wewnątrz organizacji.

Na ten moment długofalowym celem dla firmy jest stworzenie platformy edukacyjnej dla osób zainteresowanych biznesem on-line.

Do zespołu szukam osób, które chcą wziąć udział w tym projekcie i chcą wyspecjalizować się w różnych dziedzinach niezbędnych w nowoczesnym biznesie on-line.

Nie liczę na to, że już jesteś specjalistą i ekspertem w danej dziedzinie, możesz ale nie musisz mieć umiejętności przydatne w mojej firmie.

Znacznie bardziej zależy mi na tym, abyś miał lub miała cechy osobowości i ambicje, które wymieniłem pod spodem.

Czy masz te cechy?

Odpowiedzialna

Gdy biorę się za jakieś zadanie i coś się nie udaje, to szukam rozwiązań i rozwiązuje dany problem, a nie przerzucam go na współpracowników (to oczywiście nie wyklucza szukania pomocy/rady u współpracowników lub gdziekolwiek indziej). Z drugiej strony jestem odpowiedzialny/na za moje zadania i rozumiem, że to ważne dla funkcjonowania firmy, aby były one wykonywane solidnie i na czas. Wiem, że nikt tego nie zrobi za mnie i to ode mnie zależy końcowy efekt moich zadań.

Samodzielna

Potrafię realizować cele od początku do końca, nawet gdy po drodze pojawiają się trudności. W razie trudności potrafię wyszukać niezbędne informacje, które pozwolą mi dokończyć zadanie. Nie boję się zapytać o radę, aby potem samodzielnie wykonać dane zadanie. Potrafię pracować sumiennie bez ciągłego nadzoru i sprawia mi radość samodzielne rozwiązywanie problemów.

Pracowita

Lubię działać, rozwijać się i rozwijać nowe projekty, jednocześnie nie przeszkadza mi to, że niektóre zadania są powtarzalne. Rozumiem, że część pracy jest kreatywna i ekscytująca, a część pracy jest bardziej odtwórcza i monotonna. Wiem, że tego typu równowaga pozwala najlepiej się rozwijać. Lubię to, że z jednej strony mogę czuć satysfakcję z nauki i osiągania nowych celów, a z drugiej strony niektóre zadania nie wymagają ode mnie wchodzenia na wyżyny intelektualne (ponieważ nie da się przez 100% czasu pracy być na tych wyżynach).

Pozytywnie nastawiona do życia i pracy

Wierzę w siebie, wiem że mogę realizować zadania i osiągać cele, pomimo że pojawiają się trudności. Rozumiem, że problemy są naturalną częścią procesu, naturalną częścią pracy i gdy się pojawiają nie tracę dobrego nastawienia. Na co dzień lubię to co robię i pozytywnie odbieram rzeczywistość. Nie narzekam zbyt dużo i staram się zawsze znajdować dobre strony danej sytuacji.

Ambitna

Chcę rozwijać się w dziedzinach, które są dla mnie ciekawe i chcę w przyszłości tworzyć własne projekty wewnątrz organizacji. Nie jestem osobą, która przychodzi do pracy i co chwilę spogląda na zegarek licząc pozostałe godziny pracy. Takie życie mnie nie interesuje. Chcę robić ciekawe rzeczy, angażować się w pracę, tak aby godziny pracy mijały mi szybko, niezauważalnie i aby koniec pracy mnie zaskakiwał. Chcę czuć, że praca nie jest dla mnie nudnym obowiązkiem, ale ważną częścią mojego życia. Praca z jednej strony pozwala mi się rozwijać i rozwija organizację, w której jestem, a z drugiej strony pomaga ludziom, którzy są klientami organizacji - ulepsza, ułatwia życie tych ludzi, pozwala osiągać im ich cele i rozwiązywać ich problemy. Chcę stać się specjalistą/stką w jakiejś dziedzinie, cenionym ekspertem, który będzie ważną częścią organizacji.

Skuteczna

Gdy wykonuję jakieś czynności, to mają one prowadzić do realizacji jakichś celów. Nie robię rzeczy, które nie przynoszą żadnych efektów tylko po to, aby “robić cokolwiek”. Jeżeli widzę, że mogę w jakikolwiek sposób przyspieszyć realizację celów, to robię wszystko, aby te cele realizować szybciej. Aktywnie szukam sposobów, aby przy coraz mniejszym nakładzie pracy realizować więcej celów. Samodzielnie znajduję narzędzia, które mogą ułatwić mi pracę. Gdy biorę się za jakieś zadanie, to potrafię je skutecznie zrealizować, nawet gdy wymaga to ode mnie dużego wysiłku. Mam poczucie, że jestem osobą, która w ten czy inny sposób poradzi sobie z wszystkimi przeciwnościami.

Przyjacielska i wyrozumiała

Rozumiem, że klienci nie mają takiej wiedzy jak ja, dlatego jestem wobec nich wyrozumiały/ła i przyjacielski/ka. Mam dużo cierpliwości, aby pracować z nimi bezpośrednio i bardzo chcę im pomóc. Jednocześnie rozumiem, że cierpliwość nie jest zasobem nieograniczonym i nie chcę, aby moja praca polegała wyłącznie na bezpośrednich konsultacjach z klientami.

Pokorna

Jestem wartościową, inteligentną osobą i mam (lub dopiero zdobędę) dużą wiedzę w interesujących mnie dziedzinach. Jednak jednocześnie rozumiem, że bardzo wielu rzeczy nie wiem i nie znam się na wszystkim. To pozwala mi rozwijać się nadal, nawet gdy już jestem na wysokim poziomie. Rozumiem, że moje kompetencje nie uprawniają mnie do poczucia wyższości nad klientami i współpracownikami, którzy mają mniejszą wiedzę w danej dziedzinie.

Z dystansem do siebie i do swojej pracy

Jestem profesjonalistą/profesjonalistką, wykonuje swoją pracę solidnie, jestem skuteczny/na i można na mnie polegać. Jednak rozumiem, że profesjonalizm nie wyklucza się z poczuciem humoru, uśmiechem, przyznaniem się do błędów. Wiem, że ubiór lub to jakim jeździ się samochodem nie ma większego znaczenia w kontekście wykonywanych zadań. Potrafię żartować z siebie i swoich zadań, pomimo że traktuję je bardzo poważnie.

Komunikatywna

Potrafię przekazywać nie tylko dobre informacje, ale umiem również powiedzieć o swoich porażkach, problemach i trudnościach. Rozumiem, że błędy są naturalną częścią każdej pracy i wiem, że mogę się do nich przyznać bez utraty “dobrego imienia”. Nie boję się współpracować z właścicielem firmy, współpracownikami lub podwykonawcami. Rozumiem, że są to normalni, zwykli, przyjaźni ludzie, którzy chcą po prostu wspólnie realizować cele firmy i potrafię się z nimi dogadać niezależnie od tego czy są oni introwertyczni, czy ekstrawertyczni.

Dyspozycyjna

Chcę mieć zbalansowane życie, które będzie udane z perspektywy zawodowej, jak i osobistej. Jednak, gdy już jestem w pracy, skupiam się na moich zadaniach w 100% i nie poświęcam wtedy uwagi, energii i czasu na sprawy osobiste.

Honorowa

Gdy dałem/dałam słowo, to jest dla mnie bardziej wiążące, niż umowa spisana u notariusza. Kieruję się zasadą, że umów należy dotrzymywać, również umów “ustnych”. Jednocześnie wiem, że w życiu bywają sytuację, gdy zewnętrzne czynniki nie pozwalają dotrzymać słowa i/lub umowy. Jednak to nie zmienia faktu, że staram się zawsze z całych sił dotrzymywać danego słowa.

Uczciwa

Nie interesują mnie szybkie sposoby na dorobienie się kosztem innych osób. Wiem że relacje, umiejętności i reputacja to wartości warte znacznie więcej, niż pieniądze. To oczywiście nie oznacza, że nie pragnę pieniędzy. To jedynie oznacza, że nie mam ochoty na “śliskie” interesy, które mogą okazać się nieuczciwe.

Zależy mi na Twojej chęci do nauki i chęci do pozostania w organizacji przez długie lata.

Moje plany związane z firmą, zespołem, platformą edukacyjną i wszystkim co robię są długofalowe.

Dlatego szukam też ludzi, którzy chcą długofalowo rozwijać swoją karierę.

Teraz chciałbym pokrótce przedstawić Ci stanowisko, które mogę zaoferować.

Początkowo będziesz osobą odpowiedzialną za obsługę klienta, odpisywanie na zapytania, moderowanie komentarzy i ogólnie pomoc w codziennym funkcjonowaniu firmy.

Z czasem zaczniesz zajmować się trudniejszymi zadaniami takimi jak pisanie postów i artykułów, montaż filmów video, prowadzenie kampanii reklamowych.

Poniżej znajdziesz spis zadań, które na Ciebie czekają. Oczywiście to nie oznacza, że będę wymagał realizacji tych wszystkich zadań od razu.

Powoli wdrożę Cię w poszczególne zadania i w razie potrzeby nauczę wszystkich niezbędnych umiejętności lub nauczysz się ich z pomocą kursów i szkoleń, które zapewniam.

Oczywiście jeśli już masz część umiejętności, które pozwolą realizować poniższe zadania, to jeszcze lepiej i z pewnością zostanie to docenione.

Potencjalne zadania dla Ciebie:

Obsługa klienta (maile, zwroty, problemy techniczne, itp.)
Kontakt i współpraca z księgowością
Zarządzanie finansami (faktury, kontrola przychodów i kosztów, itp.)
Zarządzanie czasem i zadaniami
Koordynacja działań poszczególnych współpracowników i podwykonawców
Rozmowy telefoniczne z potencjalnymi klientami
Pisanie: artykułów, postów, e-booków, PDFów itp.
Prowadzenie newslettera
Prowadzenie profili na mediach społecznościowych
Montaż filmów (You Tube, Tik Tok, lekcje do kursów, wywiady, itp.)
Tworzenie grafik potrzebnych do reklam, postów, miniatur na YT
Obsługa platform WordPress i WooCommerce
Tworzenie i prowadzenie nowych stron i sklepów internetowych
Obsługa programów bazujących na sztucznej inteligencji i przyspieszanie procesów używając AI.

Jak widzisz masz u mnie możliwość rozwoju w różnych dziedzinach.

Z mojej strony mogę zapewnić, że firma opłaci wszelkie szkolenia, kursy i warsztaty, które pozwolą Ci się rozwijać, abyś mógł/mogła wnosić coraz większą wartość do organizacji.

Ponadto będziesz mieć możliwość codziennej praktyki swoich umiejętności przy projektach firmowych oraz zleceniach, które otrzymamy od naszych klientów.

Z czasem zaczniesz tworzyć również własne projekty wewnątrz organizacji.

Właściwie nie widzę sufitu, który mógłby powstrzymać Twój rozwój. Osoby, które dołączą do mnie teraz będą moimi najbliższymi współpracownikami w przyszłości, gdy firma jeszcze bardziej się rozrośnie.

Wyobrażam sobie, że za kilka lat moi menedżerowie, specjaliści będą gwiazdami w swoich dziedzinach i będą zarabiali od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie będąc nadal częścią organizacji.

Ci którzy pomogą mi budować tę firmę, będą jej największymi beneficjentami.

Oczywiście nie chcę też sprawiać wrażenia, że zawsze będzie tak pięknie i kolorowo.

Jestem osobą dużo wymagającą od siebie i od moich współpracowników, dlatego nie licz na ulgowe traktowanie.

Rozwój i edukacja to ciężka praca, którą trzeba zrobić, aby dojść do swoich celów.

Budowanie organizacji, nauka nowych umiejętności, praktykowanie ich, to czasochłonny i energochłonny proces.

Jednak z doświadczenia wiem, że warto podjąć ten wysiłek, ponieważ późniejsza gratyfikacja wynagradza nam wszystko, gdy możemy powiedzieć sobie “zrobiliśmy to i teraz mamy pozycję, finanse i umiejętności, o których marzyliśmy”.

Dlatego jeśli podzielasz moją wizję, widzisz siebie w cechach osobowości, które wymieniłem, chcesz tworzyć wspólnie z podobnymi do siebie ludźmi coś dużego, co będzie pomagało setkom, a nawet tysiącom osób, to zapraszam Cię do aplikowania.

Czekam na Twoje zgłoszenie, poniżej znajdziesz więcej informacji na temat tego jak będzie wyglądał Twój przykładowy dzień pracy, jaka jest moja strategia wdrożenia Ciebie do firmy, jaka jest wizja firmy oraz jak będzie przebiegała rekrutacja.

Wizja firmy

Naszym celem jest kontynuowanie działań z zakresu edukacji opiekunów psów poprzez nasze poradniki i kursy. Jest to pierwsza odnoga firmy, którą będziemy kontynuowali i rozszerzali. Wierzymy, że poprzez edukację polepszamy życie ludzi i psów. Opiekunowie, którzy rozumieją swoje zwierzęta nie mają z nimi problemów i mogą w 100% cieszyć się ich towarzystwem. Natomiast psy, które są zrozumiane mają lepsze życie, są bardziej wspierane i nie są porzucane ze względu na “niepożądane zachowania”. Bardzo wierzymy w tę misję i codziennie widzimy pozytywne efekty naszej pracy. Setki pozytywnych opinii od naszych klientów pozwalają nam silnie przeć do przodu w celu edukacji jeszcze większej liczby osób.

Drugą odnogą firmy jest pomoc w budowaniu biznesów on-line osobom, które chcą pisać i sprzedawać swoje poradniki. Uczymy jak przekazywać wiedzę i jak odnaleźć swoje miejsce na rynku. Wierzymy, że dobrej jakości wiedza przekazywana w niedrogich produktach edukacyjnych takich jak poradniki i kursy, jest w stanie zmieniać całe nasze społeczeństwo. Edukacja w przyjemny dla “ucznia” sposób to podstawa do jego szczęśliwego i dostatniego życia. Ta edukacja wpływa podobnie na całe społeczeństwo, które się ubogaca i rozwija właśnie dzięki niej. Niestety w internecie jest mnóstwo materiałów edukacyjnych kiepskiej jakości. Chcemy z tym walczyć, dlatego uczymy naszych kursantów, aby tworzyli możliwie najwartościowsze poradniki, które rzeczywiście będą zmieniały ludzkie życie. Jednocześnie rozumiemy, że samo stworzenie wartościowego produktu to dopiero połowa drogi do sukcesu. Dlatego uczymy naszych kursantów sprzedaży i marketingu, aby mogli wygrywać w konkurencyjnych niszach rynkowych.

Trzecią, najnowsza odnogą firmy, która dopiero raczkuje jest zbudowanie platformy edukacyjnej pod marką “przedsiębiorca internetowy”. Pierwszym krokiem było założenie kanału na You Tube w tej tematyce, kolejnymi krokami jest rozwój innych kanałów dotarcia, tworzenie kolejnych wartościowych, bezpłatnych i płatnych treści. Jest to potencjalnie największy projekt w firmie, który mamy nadzieję, rozwinie się do bardzo dużych rozmiarów i będzie miał realny wpływ na postrzeganie i rozwój biznesu internetowego w Polsce. Biznes internetowy nadal w Polsce jest postrzegany przez wiele osób jako coś niepewnego, nieuczciwego i podejrzanego. Chcemy walczyć z tymi przekonaniami. Nasze doświadczenia pozwalają nam widzieć jak wiele dobra można dać ludziom poprzez biznes on-line. 

Te trzy filary naszej firmy mają jedną wspólną cechę - chęć edukacji. Edukacja niestety jest nadal przez wielu ludzi postrzegana jako coś nudnego, trudnego i nieprzyjemnego. Dlatego kolejnym celem firmy jest pokazywanie ludziom w praktyce, że edukacja może być przyjemna, ciekawa, ekscytująca i łatwa. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby edukować ludzi tak, żeby oni lubili ten czas poświęcony na naukę. Z drugiej strony staramy się ze wszystkich sił, aby wiedza którą przekazujemy była najwyższej jakości, sprawdzona w praktyce i po prostu prawdziwa. Zdajemy też sobie sprawę, że celem nie jest edukacja sama w sobie. To osiąganie celów i rozwiązywanie problemów jest priorytetem dla naszych klientów. Dlatego również to jest naszym końcowym założeniem - aby ludzie mieli coraz lepsze, łatwiejsze, bogate i szczęśliwe życie.

Przykładowy dzień pracy - pierwsze 6 miesięcy

8:00 - 9:00 Spotkanie firmowe - omówienie celów i zadań na cały dzień, rozmowa o trudnościach, które mogą się pojawiać, burza mózgów jak radzić sobie z danym problemem.
9:00 - 10:00 Odpisywanie na maile, obsługa klienta, wpisywanie w arkusz kalkulacyjny zwrotów, wpisywanie nowych klientów i osoby, które dołączają do zamkniętej grupy na Facebooku, moderowanie komentarzy pod reklamami i postami na Facebooku.
10:00 - 11:30 Edukacja - przerabianie i praktykowanie kursu o copywritingu/montażu video/Facebook Ads itp.
11:30 - 12:00 Przerwa
12:00 - 14:00 Research i pisanie artykułu na bloga w jakimś konkretnym temacie.
14:00 - 15:00 Obsługa mediów społecznościowych - dodawanie postów, tworzenie opisów pod filmy na You Tube, planowanie kolejnych treści, wyszukiwanie ciekawych tematów, słów kluczowych.
15:00 - 16:00 - Spotkanie firmowe - omówienie co udało się osiągnąć w danym dniu, rozmowa o trudnościach, które się pojawiły.

Plan rekrutacji

1. Wypełnienie formularza rekrutacyjnego wraz z zadaniem rekrutacyjnym. Aplikacje zbieram do dnia 30 kwietnia 2023.

2. Selekcja nadesłanych aplikacji i zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną od 24 kwietnia do 5 maja.

3. Rozmowy z kandydatami on-line 8 - 12 maja.

4. Otrzymanie informacji zwrotnej - każdy kto prześle swoją aplikację otrzyma ode mnie informację zwrotną maksymalnie do 26 maja 2023 roku.

Dodatkowe informacje

Data planowanego zatrudnienia
Jak najszybciej

Rodzaj umowy
Umowa zlecenie lub b2b (przy zakładaniu własnej działalności oczywiście pomożemy, jest to najkorzystniejsza forma współpracy w Polsce zarówno dla pracodawcy, jak i pracobiorcy w szczególności w pierwszych 2 latach współpracy)

Pierwsze 3 miesiące zatrudnienia na okres próbny.

Poziom wynagrodzenia
3 500 zł - 5 000 zł netto (w zależności od umiejętności, które masz), po okresie próbnym premie kwartalne.

Benefity
Możliwość rozwoju i nauki: kursy, szkolenia, webinary, praktyka.

Miejsce / forma pracy
Zdalnie

Narzędzia, jakie zapewniam
Wszystkie aplikacje wraz z pełnym dostępem, który jest potrzebny do wykonywanych zadań.

Wymagania
Komputer, myszka, sprawne łącze internetowe, tzw. "lekkie pióro"

Masz pytania dotyczące tego stanowiska? Napisz do mnie śmiało na messenger tutaj: KLIK

Możesz też wysłać do mnie wiadomość e-mail na adres: biuro@emilnestorowicz.pl

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz wyświetlania, personalizacji i mierzenia skuteczności reklam w ramach zewnętrznych sieci reklamowych, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu. View more
Cookies settings
Accept
Decline
Polityka prywatności i cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Polityka prywatności serwisu emilnestorowicz.pl i pochodnych stron Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem ‘emilnestorowicz.pl’, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu emilnestorowicz.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych uczestników naszego systemu. Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z naszej bazy. Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu emilnestorowicz.pl nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH Czerwony Piesek Nestorowicz Spółka Komandytowo Akcyjna z siedzibą pod adresem Olenówka 27, 22-174 Brzeźno, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000980418, NIP 5632449286, nr REGON 52247322000000, kapitał zakładowy 50 000,00 zł. Jeśli chcesz skontaktować się z nami w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, napisz do nas na adres e-mail: biuro@emilnestorowicz.pl. Dane Osobowe W czasie korzystania z serwisu emilnestorowicz.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W szczególnych przypadkach, możesz zostać poproszony o dokładniejsze dane, które będą niezbędne w celu realizacji zamówionej usługi. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania. Niezapowiedziane Wiadomości Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z kursem. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do kursu (np. raporty, dodatkowe materiały i promocje) i niekomercyjne listy (np. życzenia). Cookies (Ciasteczka) Serwis emilnestorowicz.pl wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Cookies zapewniają także prawidłowe funkcjonowanie współpracy z partnerami serwisu i naliczanie odpowiednich prowizji partnerom. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku. Skrypty Trackingowe Serwis emilnestorowicz.pl korzysta z różnej maści systemów trackingowych np. Google Analytics, oraz narzędzia śledzenia konwersji
Save settings
Cookies settings