Producent Bestseller'ów

Czyli poradnikowy, domowy biznes internetowy

Hej!

Nazywam się Emil jestem przedsiębiorcą, trenerem, behawiorystą, autorem poradników, pasjonatem sprzedaży, marketingu i biznesu on-line.

Gdy zaczynałem biznes on-line nie miałem pojęcia jak na tym zarabiać. Miotałem się, jak wyłowiona rybka.

Prowadziłem bloga i tak próbowałem pozyskiwać klientów (nic z tego).

Zamówiłem kilkaset koszulek i czapeczek firmowych z nadrukiem, bo myślałem że ludzie będą to kupować (nie będą).

Próbowałem sprzedawać poprzez dropshipping i na tym zarabiać (nie zarobiłem).

W końcu za-towarowałem się w produkty fizyczne, które trzymałem w piwnicy i próbowałem sprzedawać (nadal są w mojej piwnicy).

Niezłe początki?

Szczerze - na początku przepuściłem połowę moich oszczędności (około 20 000 zł)

Ale nie poddawałem się.

W końcu napisałem własny poradnik w formie ebook'a i zauważyłem, że to może być dobry kierunek, bo ludzie zaczęli trochę kupować.

Oczywiście nie od razu było kolorowo.

Zanim odkryłem odpowiedni model sprzedaży przepuściłem drugą połowę moich oszczędności na testy (ryzykant )

Ale rzeczywiście doszedłem do tego jak to się robi i zacząłem bardzo dobrze zarabiać. Po roku miałem już kilkanaście poradników, kilka lejków sprzedażowych i mega fajne wyniki.

Pochwaliłem się tymi wynikami na jednej z grup wsparcia na Facebook'u. Wtedy się zaczęło. Ludzie zaczęli prosić mnie o porady, wskazówki, nawet o indywidualne prowadzenie.

I to co widzisz powyżej to jedna z bezpośrednich przyczyn dlaczego zdecydowałem się stworzyć "Producenta Bestseller'ów".

Okazało się po prostu, że wielu ludzi potrzebuje takiego wsparcia.

Wielu ludzi jest ambitnych, pracowitych i chce spełniać marzenia, ale zwyczajnie brakuje im wiedzy i doświadczenia (i nie chcą/nie mogą ryzykować kilkadziesiąt tysięcy złotych, tak jak ja to zrobiłem).

No i tak zrodził się pomysł na "Producenta Bestseller'ów". Pomysł wcieliłem w życie i tak teraz jesteśmy tu na mojej stronie.

Prawdopodobnie też marzysz o napisaniu własnego poradnika.

Być może chcesz stworzyć w ten sposób biznes on-line.

Szukasz wsparcia.

Z tego miejsca zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą.

Emil Nestorowicz

Co znajdziesz w kursie:

Dowiesz się jak znaleźć pomysł na poradnik, który będzie jednocześnie dochodową niszą.
Pokażę Ci w jaki sposób przeprowadzić profesjonalne badanie rynku, które pozwoli Ci napisać perfekcyjny poradnik i stworzyć perfekcyjną ofertą dla Twojej grupy docelowej.
Wyjaśnię Ci co jest najważniejsze, gdy podejmujesz decyzję o napisaniu poradnika i czego oczekują Twoi potencjalni klienci.
Poznasz pojęcia branży, niszy i sub-niszy, które pozwolą Ci wybrać odpowiednią nisze dla Ciebie, w której jest przestrzeń do zarabiania dużych pieniędzy.
Nauczysz się analizować konkurencje, aby stworzyć lepszy produkt, lepszą ofertę i lepszy model sprzedaży.
Wyjaśnię Ci dokładnie proces tworzenia ankiety, otrzymasz konkretny schemat konstruowania pytań do ankiety oraz moją strategię, która sprawia, że ludzie sami z siebie chcą wypełniać ankietę.
Pokażę Ci jak profesjonalnie przeanalizować ankietę i na podstawie wyników dowiesz się jakich poradników potrzebują potencjalni klienci, jakie problemy mają do rozwiązania, co czują i myślą.
Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces pisania własnego poradnika.
Poznasz wszystkie moje sekrety, które pozwoliły mi stworzyć kilkanaście bestseller'owych poradników w formie ebook'ów.
Dowiesz się jak napisać książkę, którą pokochają czytelnicy, która będzie otrzymywała setki pozytywnych opinii i która będzie zarabiała dla Ciebie pieniądze.
Pokażę Ci jak zaprojektować spis treści, który będzie pomagał w sprzedaży poradnika i który ułatwi Ci pracę nad treścią książki.
Zdradzę Ci moją autorską metodę "słowniczka", która sprawi że czytelnicy będą Cię uwielbiali, będą Ci ufali i stworzysz z nimi swoją społeczność, która ma własny slang.
Poznasz techniki, za pomocą których stworzysz ze swoimi czytelnikami "mini subkulturę", dzięki czemu czytelnicy będą lojalni wobec Ciebie i Twoich produktów, a ponadto sami będą reklamowali i polecali Twoje poradniki.
Na około 100 przykładach pokażę Ci jak stworzyć atrakcyjny, wyróżniający się tytuł, który wbije się potencjalnym klientom do głowy i przyczyni się do wzrostu sprzedaży.
Pokażę Ci jak za pomocą darmowego oprogramowania zaprojektować profesjonalną okładkę do Twojego ebook'a, która będzie wyglądała ciekawie i wyróżni Twoją książkę na tle innych.
Dokładnie, krok po kroku, punkt po punkcie pokażę Ci jak założyć własną stronę internetową i postawić na niej własny, niezależny sklep internetowy.
Udowodnię Ci, że nie mając zielonego pojęcia i będąc osobą "nietechniczną" stworzysz własną stronę internetową i sklep internetowy.
Dowiesz się jak bez umiejętności programowania, za pomocą intuicyjnych kreatorów i aplikacji zbudować własną platformę sprzedażową.
Na moim ekranie pokażę Ci gdzie klikać, gdzie wejść, co wpisać, co zrobić, jak powolutku kroczek po kroczku przejść przez budowę własnej strony, która będzie Twoim miejscem w sieci.
Krok po kroku przeprowadzę Cię przez stworzenie własnego, arcy-skutecznego lejka sprzedażowego tripwire, który będzie automatycznie sprzedawał Twoje poradniki w dzień i w nocy bez Twojego udziału.
Zaznajomisz się dokładnie ze strukturą lejka tripwire, czyli strategii sprzedażowej, która zarobiła dla mnie setki tysięcy złotych.
Poznasz każdy, najmniejszy nawet element mojej strategii sprzedażowej, co pozwoli Co wdrożyć moje schematy do Twojego biznesu.
Nauczysz się tworzyć ofertę klasyczną nie do odrzucenia, czyli co zaoferować potencjalnym klientom za jaką cenę, aby nie mogli powstrzymać się od zakupów.
Za pomocą kilkudziesięciu przykładów nauczę Cię jak stworzyć atrakcyjny nagłówek, który zaciekawi potencjalnego klienta i niemal zmusi go do zapoznania się z resztą oferty.
Pokażę Ci w jaki sposób zaprojektować sekcję "o autorze", która zbuduje Twój autorytet, stworzy nić porozumienia między Tobą, a Twoimi potencjalnymi klientami.
Zdradzę Ci moją strategię "czterech etapów". Ta strategia pozwoli Ci zaprojektować tzw. "magiczne kule", które przedstawią Twój poradnik w najlepszym świetle i pokażą potencjalnemu klientowi wszystkie korzyści, które uzyska, jeśli zdecyduje się na zakup.
Nauczę Cię jak dobrać odpowiednie bonusy do swojej oferty, aby miały realny, pozytywny wpływ na sprzedaż.
Opanujesz umiejętność przedstawiania bonusów w ofercie, tak aby potencjalny klient czuł, że Twoje bonusy są bardziej wartościowe, niż płatne produkty konkurencji.
Dowiesz się jak zaprojektować sekcję z opiniami, gdzie ją umieścić i na co zwrócić uwagę, aby potencjalni klienci wierzyli w opinie, które widzą.
Zdradzę Ci moje arcy-skuteczne metody, dzięki którym klienci są tak wdzięczni, że sami chętnie dają opinie o produkcie, a gdy poprosisz o opinie, to będzie im głupio odmówić.
Pokażę Ci jak wykorzystać elementy graficzne w ofercie, aby poprawić przejrzystość oferty i podnieść dzięki temu jej skuteczność.
Nauczysz się jak zaprojektować sekcję "najczęściej zadawane pytania", tak aby odpowiedzieć na pytania potencjalnego klienta zanim on zdąży je zadać.
Dowiesz się jak rozbić wszystkie obiekcje potencjalnego klienta, dzięki czemu on sam nawet w swojej głowie nie znajdzie logicznych powodów, żeby od Ciebie nie kupić.
Pokażę Ci jaką dać gwarancję klientowi, aby on czuł, że absolutnie niczym nie ryzykuje kupując Twój produkt i tak żeby nawet gdy ma wątpliwości, zdecydował się na zakup.
Zdradzę Ci moją strategię trój-stopniowego budowania ceny poprzez pokazanie realnej wartości i stworzenie wiarygodnej promocji.
Nauczę Cię tak skonstruować tymczasową obniżkę ceny, żeby klienci czuli, że rzeczywiście korzystają z okazji.
Dowiesz się jak z powodzeniem stosować tzw. "deadline", który sprawi, że potencjalni klienci będą czuli autentyczną presję, aby nie odwlekać zakupu i zamówić produkt natychmiast.
Zrozumiesz w jaki sposób "domknąć sprzedaż", czyli jak zaprojektować tzw. "wezwanie do działania" i przyciski odsyłające do kasy. Te elementy zmuszą potencjalnego klienta do działania tu i teraz, tak aby dokonał zakupu i zaczął korzystać z poradnika.
Pokażę Ci jak dokładnie zaprojektować swoje oferty: "upsell", "downsell" i "bumpsell", aby znacząco podnosiły średnią wartość zamówienia i zarabiały dla Ciebie pieniądze.
Opanujesz sztukę pomiaru skuteczności lejka sprzedażowego, która pomoże Ci na bieżąco śledzić Twoje wyniki.
Dowiesz się jak z tygodnia na tydzień ulepszać swój biznes poprzez testy i optymalizację, tak aby przynosił coraz większe zyski i aby dało się go wyskalować do bardzo dużych przychodów.
Nauczysz się ulepszać swój lejek sprzedażowy, dzięki czemu po pewnym czasie zostawisz swoją konkurencję daleko w tyle, bo z dnia na dzień będziesz coraz skuteczniejszy.
Krok po kroku przeprowadzę Cię przez napisanie własnego listu sprzedażowego, który będzie maszynką do sprzedaży poradników.
Pokażę Ci jak dokładnie sformułować niemal każde zdanie w ofercie perswazyjnej , tak aby prowadziła po linii prostej do zakupu.
Nauczę Cię jak napisać początek listu sprzedażowego, który poprzez tzw. haczyk oraz obietnice, niemal zmusi odbiorcę do dalszego zapoznawania się z ofertą.
Skonstruujesz początek listu tak, aby potencjalny klient umierał z ciekawości i aby nie mógł się doczekać tego co będzie w dalszej części listu sprzedażowego.
Pokażę Ci jak zaprojektować dobrą historię sprzedażową, czyli jak poprzez prawdziwą historię, zmusić potencjalnego klienta do refleksji i pokazać mu w czym mogą tkwić jego problemy.
Dowiesz się jak zmotywować odbiorcę do zmiany i pokażesz mu na przykładzie swoim lub innych osób, że jego problemy są poważne i że koniecznie musi coś z nimi zrobić.
Stworzysz część edukacyjną listu sprzedażowego, dzięki której pokażesz potencjalnym klientom, jak mogą rozwiązać swoje problemy i jak mogą osiągnąć swoje cele, co popcha ich w stronę zakupu Twojego poradnika.
Poprzez część edukacyjną i historię przygotujesz potencjalnego klienta do oferty w ten sposób, że zanim zaoferujesz mu poradnik, on już wcześniej będzie gotowy i chętny do zakupu.
Pokaże Ci jak na końcu listu sprzedażowego przejść do oferty, która zwali z nóg potencjalnego klienta i utwierdzi go w przekonaniu, że nie kupienie Twojego poradnika to głupota.
Nauczysz się jak przedstawić potencjalnemu klientowi ofertę, aby on był przekonany, że korzystając z niej podejmuje najlepszą decyzję w swoim życiu i korzysta z niepowtarzalnej okazji.
Dowiesz się jak nagrać list sprzedażowy w formie filmu video. Pokaże Ci co zrobić, aby już po kilkunastu minutach zdobyć zaufanie potencjalnego klienta i domknąć sprzedaż.
Otrzymasz kilka przykładów listów sprzedażowych, które zarobiły setki tysięcy złotych. Dostaniesz dokładne skrypty, które możesz wykorzystać jako schemat lub inspirację podczas pisania własnej oferty perswazyjnej.
Pokaże Ci na moim ekranie jak ustawić cały lejek sprzedażowy, aby działał automatycznie i pracował dla Ciebie 24 godziny na dobę.
Na bazie wcześniej stworzonej strony internetowej i sklepu zintegrujemy wszystkie elementy ze sobą, tak aby klient był prowadzony przez ścieżkę zakupową krok po kroku.
Nauczysz się jak maksymalnie zautomatyzować swój biznes i jak zaprojektować w praktyce wszystkie niezbędne elementy.
Nauczę Cię całego systemu reklamowego platformy Facebook, abyś nie musiał wydawać niepotrzebnie pieniędzy na nieskutecznej agencje reklamowe lub dodatkowe kursy.
Krok po kroku pokaże Ci jak założyć manager'a reklam na Facebook'u, konto reklamowe i business managera.
Dowiesz się jak wykorzystać inteligentny algorytm Facebook'a, aby działał na Twoją korzyść i pokazywał Twoje reklamy osobom, które z największym prawdopodobieństwem kupią poradnik.
Opanujesz kreację ciekawych, wyróżniających się reklam, które będą przyciągały potencjalnych klientów, na Twoją ofertę.
Dokładnie pokażę Ci jakie zdjęcia i grafiki używać w reklamach i jak pisać teksty reklam, aby przyciągały odpowiednie osoby na Twoją stronę lądowania.
Nauczysz się konstruować nagłówki reklam, które przyciągają wzrok, jak magnes i sprawiają, że odbiorca ma silną potrzebę kliknąć w reklamę.
Otrzymasz setki przykładów skutecznych reklam, które generowały wysokie zwroty z inwestycji i na ich podstawie będziesz mógł tworzyć własne kreacje.
Wytłumaczę Ci jakich błędów wystrzegać się podczas reklamowania na Facebook'u swoich produktów, aby nie marnować budżetu reklamowego i nie wyświetlać reklam osobom, które nigdy nic nie kupią.
Pokażę Ci na moim ekranie jak uruchomić Twoją pierwszą kampanię reklamową, która zacznie przynosić zyski.
Otrzymasz dokładne instrukcje - jak uchronić się przed marnowaniem pieniędzy na nieskuteczne kampanie reklamowe.
Dostaniesz ode mnie przykłady moich reklam video, które też można zastosować na Facebook'u oraz skrypty do tych reklam, czyli dokładnie co powiedziałem na filmie.
Dam Ci sprawdzony, skuteczny, gotowy do wdrożenia system kampanii reklamowych, czyli tzw. kampanie TOFU i MOFU.

Dodatkowo do kursu otrzymasz:

Do kursu bonusowo otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebook'u, w której ja aktywnie się udzielam i która zrzesza autorów i sprzedawców poradników.

Znajdziesz tam osoby podobne do Ciebie, z którymi możesz przedyskutować swoje pomysły i problemy.

Na naszej grupie nie ma hejtu, docinek, negatywnej energii. Są tam wyłącznie osoby uczestniczące w kursie, które wzajemnie się motywują, wspierają i sobie pomagają.

Ja osobiście dbam o jakość grupy. Dbam, aby panowała tam przyjazna, zdrowa atmosfera.

Dodatkowo wewnątrz naszej społeczności będę organizował tzw. "master mind'y", czyli video spotkania osób na podobnym poziomie biznesowym.

Takie spotkania z osobami, które robią to samo co Ty są nieocenionym wsparciem. Wielu niedoszłych autorów książek poddaje się na pewnym etapie, bo właśnie nie ma wsparcia.

W cztero-osobowych grupach master mind będziecie się wzajemnie motywowali i rozliczali z pracy, którą wykonaliście. Przy okazji z pewnością poznasz ciekawych, ambitnych ludzi, którzy być może zostaną Twoimi przyjaciółmi.

Ja dokładnie w ten sposób poznałem wielu moich znajomych, z którymi ciągle utrzymuje kontakt, także uważam to za niesamowitą wartość.

Pierwszy certyfikat otrzymasz za przejście całego kursu i przerobienie wszystkich materiałów. Certyfikat będzie w formie elektronicznej (plik PDF) do wydruku we własnym zakresie i będzie wyglądał, tak jak ten na obrazku powyżej.

Drugi certyfikat otrzymasz, gdy staniesz się prawdziwym producentem bestsellerów, czyli sprzedasz 100 egzemplarzy swojego poradnika.

Ten certyfikat otrzymasz ode mnie w formie fizycznej, podpisany przeze mnie własnoręcznie, w antyramie do powieszenia na ścianie.

Wyślę Ci go pocztą i będzie to Twój kamień milowy, który zawsze będzie Ci przypominał początki. Myślę, że będzie to dla Ciebie wspaniała pamiątka i powód do dumy.

Następnym wyróżnieniem, które Cię czeka jest umieszczenie Twojego poradnika na mojej stronie internetowej w zakładce „polecane poradniki”.

Po tym, jak udowodnisz swoją skuteczność i sprzedasz 500 egzemplarzy poradnika, trafi on właśnie do polecanych, co będzie dla Ciebie bardzo fajną, darmową reklamą i dużym wyróżnieniem.

Ja nie ukrywam, że będąc z Ciebie dumnym też będę chciał Cię rekomendować i wspierać w ten sposób.

Ostatnim wyróżnieniem będzie wywiad, który z Tobą przeprowadzę, gdy przekroczysz poziom 1000 sprzedanych poradników.

Oczywiście to tylko w przypadku, gdy wyrazisz chęć na taki wywiad. Rzecz jasna nie będzie on obowiązkowy.

Wywiad będzie udostępniony na moim kanale na You Tube, możesz pokazać go znajomym, rodzinie. Dzięki temu też zyska Twój biznes, bo o Twoim poradniku dowie się jeszcze więcej potencjalnych klientów.

Dodatkowo jako moje wsparcie masz 3 miesiące konsultacji mailowych ze mną w pakiecie.

Konsultacje mailowe są dla Ciebie idealnym wsparciem podczas pracy nad poradnikiem i systemem sprzedaży. Na specjalnie przygotowany do tego celu adres e-mail wysyłasz mi swoje pytania, a ja obszernie na nie odpowiadam.

Za pomocą tych konsultacji ja wspieram Cię na każdym kroku, rozwiewam Twoje wątpliwości, doradzam i prowadzę po linii prostej do celu.

Krótko mówiąc, gdy na jakimś etapie kursu masz pytania związane z daną lekcją, z jakimś zagadnieniem, czegokolwiek nie rozumiesz, to piszesz do mnie maila, a ja wszystko wyjaśniam, tłumaczę. Jak trzeba to nawet nagram dla Ciebie krótki film instruktażowy, w którym pokazuję jak coś należy zrobić.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, coś Ci się nie będzie udawało, piszesz do mnie i razem przez to przechodzimy. Nie robię tego za Ciebie, ale pokazuję Ci jak to zrobić, aby nauczyć Cię samodzielności, nauczyć Cię jak dbać o swój biznes później już samodzielnie.

Moim priorytetem jest nauczyć Cię jak rozwijać swój biznes, jak rozwiązywać problemy, jak odnieść sukces długoterminowy.

Standardowo godzina konsultacji ze mną kosztuje 400 zł. Ty masz sześć miesięcy konsultacji mailowych w cenie kursu. Możesz sobie wyobrazić, jak cenny będzie to dla Ciebie bonus.

Jeśli założymy, że poświęcę Ci pół godziny tygodniowo, to wartość tego bonusa dla Ciebie wyniesie około 2400 zł (ale pamiętaj, że mogę poświęcić Ci więcej czasu, nie ma tutaj ograniczeń).

Oprócz konsultacji mailowych masz możliwość spotkania się raz w tygodniu ze mną na żywo podczas sesji pytań i odpowiedzi w formie webinaru.

Czyli raz w tygodniu zbieramy się w pokoju webinarowym i ja odpowiadam na pytania uczestników kursu. Dzięki temu korzystasz nie tylko z moich odpowiedzi na Twoje pytania, ale czerpiesz też wiedzę z moich odpowiedzi na pytania innych uczestników kursu.

Takie sesje pytań i odpowiedzi często przeradzają się nawet w burzę mózgów, gdzie wspólnie rozważamy różne tematy i koncepcje kursantów.

No i masz dostęp do tych sesji pytań i odpowiedzi na 3 miesiące.

Za każdą taką sesje pytań i odpowiedzi trzeba normalnie zapłacić 49 zł. Tutaj otrzymasz przez 3 miesiące około 12 spotkań, więc wartość tego bonusu to 588 zł.

(Post na naszej grupie zamieszczony po jednej z sesji Q&A)

"Ok, ale dlaczego Ty masz uczyć mnie, jak napisać poradnik?"

Dobre pytanie! Oto moje wyniki:

A tu mały wycinek opinii czytelników o moich poradnikach
(takich opinii mam setki)

Nadal się wahasz? Sprawdź opinie o kursie i o współpracy ze mną:

Iwona:
"...ta oferta dzięki Emilowi wygenerowała w pierwszym miesiącu funkcjonowania na Facebook'u
11 000 złotych..."
Posłuchaj, jak opowiada o tym Iwona:

Asia:
"...lekcje, które są w kursie - tam NIE ma lania wody - tam jest po prostu konkretnie omówione - techniki, metody, przykłady, które można od razu po lekcji zastosować i to jest chyba największa wartość tego kursu, że on jest praktyczny, on jest na maksa praktyczny, na maksa konkretny..."
Zobacz, jak opowiada o tym sama Asia:

Adrian:
"...muszę przyznać, że Emil wykonał kawał ciężkiej pracy..."
Zobacz, jak opowiada o tym sam Adrian:

Mariusz:
"...wszystkie absolutnie kursy na jakie trafiałem miały ten jeden problem, którego nie ma kurs Emila..."
"...kurs Emila to jest natomiast kompendium wiedzy o biznesie poradnikowym i serio nie potrzebujesz nic więcej by zacząć działać i z miejsca wypuścić swojego e-booka."
Zobacz, jak opowiada o tym sam Mariusz:

Opinia Andrzeja, który po wdrożeniu kursu zarobił w miesiąc 18 420 zł na czysto, po odliczeniu wydatków na reklamy.
(ROAS to zwrot z nakładów na reklamę, przykładowo gdy wydatek na reklamę to 100 zł, a przychód to 500 zł ROAS wynosi 5 - za jedną złotówkę otrzymujemy 5 zł.)
Zobacz na video, jaki ROAS osiągnął Andrzej:

Mikołaj:
"...dlatego rekomenduję produkt Producent Bestsellerów wszystkim osobom, które są zainteresowane stworzeniem swojego, własnego produktu..."
Zobacz, jak opowiada o tym sam Mikołaj:

Zobacz wyciąg z rachunku firmowego Oli, po tym jak zaczęła współpracę ze mną:
(około 20 000 zł miesięcznie)

Dla kogo jest Producent Bestseller'ów?

Dla osób, które chcą napisać swój poradnik w formie ebook'a, audiobook'a lub w formie tradycyjnej książki.
Dla osób, które chcą rozpocząć swój mały biznes on-line.
Dla osób, które chcą zarabiać kilka średnich krajowych miesięcznie.
Dla osób, które są całkowicie początkujące i zaczynają od zera.
Dla osób, które już mają swój poradnik i chcą skuteczniej go sprzedawać.
Dla osób, które chcą uczciwie zarabiać na internecie i dawać wartość swoim klientom.
Dla osób, które chcą sobie dorobić do etatu, studiów, do emerytury.
Dla osób, które prowadzą swój biznes i chcą stworzyć drugą odnogę biznesową w postaci sprzedaży poradników.
Dla osób, które jeszcze nie mają pomysłu na poradnik, ale podoba im się ten model
 biznesowy.

30 dniowa gwarancja satysfakcji

Muszę mieć pewność, że będziesz zadowolonym kursantem. Dlatego przygotowałem dla Ciebie pełne zabezpieczenie

Albo kurs Producent Bestseller'ów będzie dla Ciebie mega wartościowy, albo oddam Ci wszystkie pieniądze bez zadawania pytań w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia.

Czyli masz 30 dni na sprawdzenie kursu. Od razu dostaniesz dostęp do wszystkich lekcji i przez 30 dni możesz to wszystko testować.

Na czym polega gwarancja? 

Możesz napisać do mnie do 30 dni po zakupie jedną krótką wiadomość, a ja od razu oddaje Ci całą sumę zapłaconą za kurs z powrotem na Twoje konto. Bez zadawania pytań, bez wypełniania formularzy, bez pretensji

Tak jak wspominałem - chcę mieć 100% pewności, że jesteś całkowicie zadowolonym kursantem. Dla mnie to mega ważne. Nie chcę Twoich pieniędzy, jeśli coś Ci się nie spodoba.

Zobacz na jedną moją klientkę - miała trudną sytuację życiową i zrezygnowała z mojego kursu:

Jak widzisz ja nie robię żadnych problemów i otrzymała bardzo szybko zwrot. Dla mnie to normalne, że zdarzają się takie sytuacje życiowe i nie robię problemów ze zwrotami.

Zobacz jak kurs wygląda od środka:

Zobacz więcej opinii o kursie "Producent Bestsellerów":

Wiadomość e-mail od Klaudii, matki trójki małych dzieci, która gdy wystartowała sprzedała w miesiąc 80 egzemplarzy swoich e-booków:

Marek chwalił się wynikami na naszej zamkniętej grupie. Od rozpoczęcia sprzedaży w 12 dni zarobił około 8 000 zł.

Wartość:
Kurs:
3 465 zł
Dodatki: 2 988 zł
Wartość całego pakietu:

6 453 zł

CENA dzisiaj dla Ciebie:

6 453 zł

2 997 zł

Jak zapłacić ratalnie (sposób 1):

Krok 1
Krok 2
Krok 3

Gdy wybierzesz swój pakiet i klikniesz przycisk, system przeniesie Cię do kasy. Aby zapłacić ratalnie wybierz przy kasie opcję płatności "Raty PayU"

Po przejściu dalej system przeniesie Cię do strony, na której możesz wybrać sobie ilość rat. Wybierz ilość rat, a następnie kliknij przycisk "przejdź do wniosku".

Następnie system przeniesie Cię do prostego wniosku. Teraz należy wypełniać wniosek i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Jak zapłacić ratalnie (sposób 2):

Napisz do mnie maila na biuro@emilnestorowicz.pl z prośbą o rozłożenie na raty wybranego pakietu (u mnie można rozłożyć kurs na maksymalnie 2-3 raty, w PayU można rozłożyć kurs na więcej rat).

Czy mogę kupić kurs później?

Tak, ale miej na uwadze to, że regularnie zwiększam cenę, aby ograniczyć ilość osób, które mają u mnie konsultacje w ramach kursu. Po prostu nie mam zbyt dużej przestrzeni czasowej, dlatego staram się ceną ograniczyć liczbę uczestników.

Jak zabezpieczyć się przed rozpowszechnianiem e-booka w sieci i przed kradzieżą?

W kursie niedawno dodałem lekcję na temat zabezpieczenia e-booka poprzez wtyczkę, która dodaje znak wodny do każdej strony PDFa (nie wspominałem o niej wcześniej). Czyli po zakupie klient otrzymuje kopie, na której jest jego imię i nazwisko oraz adres e-mail na każdej ze stron. To pośrednio zniechęca do rozpowszechniania e-booka po internecie. Ale nie martwiłbym się tym zanadto, ja osobiście w ogóle nie stosuję żadnych zabezpieczeń, sprzedałem tysiące egzemplarzy i sprzedaję je nadal, więc to nie jest tak, że od razu ktoś zacznie powielać i rozpowszechniać e-booki. Ten problem występuje głównie w głowie początkujących autorów-sprzedawców, a nie jest on tak realny i groźny jakby się mogło wydawać. 😉

Ile stron powinien mieć ebook?

Nie ma tutaj zasady. Ebook może mieć 20 lub 200 stron. Wszystko zależy od tego ile stron potrzebujesz zapisać, aby doprowadzić czytelnika do jego celu.

Czy reklamy robisz sam czy zlecasz agencji marketingowej?

Moje reklamy robię od zera całkowicie sam. Nie jest to trudne, gdy zna się odpowiednie metody. Moich kursantów również uczę jak to robić.

Ile minimum trzeba mieć produktów do lejka tripwire?

Całkowite minimum to 2 produkty i kilka bonusów. Jeden produkt jako produkt wejściowy, drugi produkt jako produkt upsell'owy. Natomiast w downsell'u można sprzedawać produkt upsellowy, ale bez bonusów.

Czy mogę pisać poradniki na różne, niezwiązane ze sobą tematy?

Tak pod warunkiem, że występujesz jako redaktor/dziennikarz. Czyli jesteś pośrednikiem i przekazujesz wiedzę innych specjalistów.

Czy po zakupie dostanę fakturę VAT?

Tak, aby otrzymać taką fakturę, należy po zakupie napisać do mnie na biuro@emilnestorowicz.pl z prośbą o fakturę. Faktura będzie na 23% VAT)

Skąd mam pewność, że kurs u mnie się sprawdzi?

Mój system przetestowałem na sobie i kilku innych osobach. Każda z tych osób zarabia ponad 10 000 zł miesięcznie. Ja zarabiam kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Wiem, że mogę Ci pomóc - nie widzę powodu dlaczego miałoby to nie zadziałać u innych.

Czy mogę zapłacić przelewem tradycyjnym lub przekazem pocztowym?

Tak, wystarczy że jako formę płatności wybierzesz "przelew bankowy".

Jak otrzymam dostęp do kursu po zakupie?

Po zakupie otrzymasz dane do logowania na platformę z kursem na swoją skrzynkę e-mail (adres e-mail podasz podczas składania zamówienia).

Jak długo mam dostęp do kursu

Dostęp do kursu i wszystkich nagranych materiałów masz dożywotni. Tylko konsultacje ze mną są ograniczone czasowo.

Czy mogę kupić kurs teraz, a rozpocząć później?

Tak, na rozpoczęcie konsultacji masz rok. Dopiero, gdy dołączysz do zamkniętej grupy na Facebook'u zacznie się bieg Twoich konsultacji (6 miesięcy). Ty decydujesz kiedy chcesz dołączyć do grupy (masz na to rok).

Czy jeśli mam już książkę/ebook'a, to ten kurs jest dla mnie?

Tak, oczywiście. Wielu autorów o tym nie wie, ale największym wyzwaniem nie jest napisanie poradnika, ale jego sprzedaż. Większość kursu skupia się na systemie sprzedaży. Będzie on dla Ciebie idealny.

Czy za pomocą Twojego systemu można sprzedawać również książki papierowe, tradycyjne?

Tak sprzedaż ebook'ów i książek tradycyjnych nie różni się niczym oprócz tego, że po sprzedaży musisz wysłać do klienta książkę papierową, a ebook jest wysyłany sam automatycznie przez system.

Ile zajmuje przejście kursu?

To zależy od tego ile czasu na to dziennie poświęcisz. Średnio około 2 miesiące.

Ile trwają sesje Q&A? Ile mogę zadać pytań na sesji?

Tak długo, jak kursanci mają pytania. Możesz zadać nieograniczoną liczbę pytań.

Ile wiadomości mogę wysłać w ramach konsultacji e-mail?

Możesz wysłać tyle wiadomości ile chcesz/potrzebujesz. Bez ograniczeń.

Jak długo trzeba czekać, żebyś odpisał na e-mail w ramach konsultacji?

1-2 dni robocze.

Dlaczego kurs sprzedajesz tak drogo?

Ponad 3 miesiące nagrywania materiałów. Dziesiątki tysięcy złotych zaryzykowane, aby dojść do działającego systemu sprzedaży. Setki testów i godzin spędzonych na optymalizacji moich metod. To jest wartość znacznie przekraczająca cenę. Ponadto wysoka cena wynika z mojego zaangażowania czasowego w pomoc kursantom na konsultacjach i sesjach Q&A. No i nie sposób pominąć efekty, które kursant może osiągnąć. Jestem przekonany, że każdy kto sumiennie przepracuje z kursem i ze mną 2-3 miesiące zacznie zarabiać 2-3 średnie pensje miesięcznie na poradnikach. Kurs zwróci mu się najprawdopodobniej w pierwszym miesiącu od uruchomienia sprzedaży. Później dzięki wiedzy i systemom taka osoba może latami zarabiać od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. W kontekście tego wszystkiego uważam, że kurs jest znacznie więcej warty, niż cena którą ustaliłem.

Dlaczego kurs sprzedajesz tak tanio?

Kurs sprzedaję od niedawna. Dopiero się rozkręcam, dlatego nie mam zbyt wielu opinii kursantów i historii ich sukcesu. Zdaję sobie sprawę, że te pierwsze osoby muszą mi zaufać. Dlatego mają najkorzystniejszą ofertę cenową. Oprócz tego mają najkorzystniejszą sytuację, gdy zaczną kurs. Dlaczego? Nie ukrywam, że będę mocno zmotywowany, aby pierwszych klientów doprowadzić do fajnych zarobków. Później ich opinie i historie sukcesu wykorzystam jako dowody działania moich metod. Ty możesz być jedną z osób, którymi będę się chwalił.

Mam inne pytanie...

Wal śmiało: biuro@emilnestorowicz.pl

Chętnie porozmawiam 🙂

Masz jeszcze jakieś wątpliwości, pytania? Napisz do mnie na biuro@emilnestorowicz.pl

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz wyświetlania, personalizacji i mierzenia skuteczności reklam w ramach zewnętrznych sieci reklamowych, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu. View more
Cookies settings
Accept
Decline
Polityka prywatności i cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Polityka prywatności serwisu emilnestorowicz.pl i pochodnych stron Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem ‘emilnestorowicz.pl’, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu emilnestorowicz.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych uczestników naszego systemu. Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z naszej bazy. Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu emilnestorowicz.pl nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH Czerwony Piesek Nestorowicz Spółka Komandytowo Akcyjna z siedzibą pod adresem Olenówka 27, 22-174 Brzeźno, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000980418, NIP 5632449286, nr REGON 52247322000000, kapitał zakładowy 50 000,00 zł. Jeśli chcesz skontaktować się z nami w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, napisz do nas na adres e-mail: biuro@emilnestorowicz.pl. Dane Osobowe W czasie korzystania z serwisu emilnestorowicz.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W szczególnych przypadkach, możesz zostać poproszony o dokładniejsze dane, które będą niezbędne w celu realizacji zamówionej usługi. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania. Niezapowiedziane Wiadomości Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z kursem. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do kursu (np. raporty, dodatkowe materiały i promocje) i niekomercyjne listy (np. życzenia). Cookies (Ciasteczka) Serwis emilnestorowicz.pl wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Cookies zapewniają także prawidłowe funkcjonowanie współpracy z partnerami serwisu i naliczanie odpowiednich prowizji partnerom. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku. Skrypty Trackingowe Serwis emilnestorowicz.pl korzysta z różnej maści systemów trackingowych np. Google Analytics, oraz narzędzia śledzenia konwersji
Save settings
Cookies settings