Wszędzie słyszysz, że masz działać, brać byka za rogi i że marnujesz czas na odwlekaniu, a ja Ci pokażę, że prawdopodobnie niepotrzebnie wzbudzają w Tobie poczucie winy, a Ty jesteś na dobrej drodze do sukcesu.

Nazywam się Emil Nestorowicz jestem przedsiębiorcą internetowym, wydawcą kilkudziesięciu e-booków i kursów on-line, trenerem biznesu i szczęśliwym, spełnionym człowiekiem.

Opowiem Ci dzisiaj o tym dlaczego wielu ludzi nieświadomie sabotuje Twój sukces wzbudzając w Tobie poczucie winy i jakie są moim zdaniem dwa fundamenty osiągania sukcesu, gdy zaczynasz kompletnie od zera.

Jeśli jesteś osobą ambitną, ale masz wrażenie, że stoisz ze swoim rozwojem w miejscu, jeśli czujesz się źle, bo wszyscy naokoło wydają się twierdzić, że wystarczy działać i można osiągnąć wszystko, a Ty jakoś nie widzisz tego u siebie, to zobacz ten film do końca, bo opowiem w nim o kłamstwach i półprawdach, które krążą w sieci w tym temacie.

Zastanów się proszę przez chwilę czy nie masz poczucia, że robisz coś złego oglądając kolejne edukacyjne filmy na You Tube lub czytając książki rozwojowe, zamiast już teraz działać i osiągać swoje cele?

Czy nie masz wrażenia, że wszyscy już Ciebie osądzili i skazali na porażkę, tylko dlatego że jeszcze nie osiągnąłeś tego czego pragniesz?

A najgorsze prawdopodobnie dla Ciebie jest to, że poczucie winy, które wszyscy naokoło u Ciebie wzbudzają może rzeczywiście zniszczyć Twoje plany, marzenia i cele.

Wiem co czujesz, bo byłem w podobnej sytuacji. Nie lubiłem swojej pracy, swojego życia i czułem, że nic mi się nie układa, a jednocześnie oglądałem setki filmów edukacyjnych i czytałem dziesiątki książek rozwojowych. 

Czułem się przez to jeszcze gorzej, bo wszędzie słyszałem, że zamiast oglądać filmy, powinienem działać, brać byka za rogi i osiągać cele. Ja natomiast nie potrafiłem w tamtym czasie tego zrobić i po prostu obwiniałem się za odwlekanie wszystkiego na później.

Teraz już wiem, że nie robiłem nic złego.

Widzisz, większość z nas nie została wychowana w duchu osiągania celów. Nasi rodzice nie wpajali nam sukcesu do głowy.

Zazwyczaj pchali nas do przeciętnej pracy, przeciętnych zarobków i przeciętnego życia.

Nie można ich za to winić. Przeciętne, z naszej perspektywy, osiągnięcia, kilkadziesiąt lat temu były szczytem marzeń wielu ludzi. To dlatego wielu rodziców wychowywało swoje dzieci w takim duchu.

Prawdopodobnie Ty, tak jak ja, również nie byłeś wychowany w duchu osiągania sukcesów.

Jednak to nie oznacza, że jesteś na straconej pozycji, bo możesz wychować się ponownie, samodzielnie.

Tak jak niektórzy przestępcy rzeczywiście podlegają resocjalizacji i wracają do uczciwego życia, tak samo Ty możesz wychować się na nowo i zacząć działać inaczej.

Bardzo dobrze pamiętam, gdy byłem zwykłym facetem, który pracuje na budowie i nie widzi kompletnie możliwości na awans społeczny.

Jedyne co miałem wtedy to marzenia i nadzieje. Być może Ty również masz marzenia, które rozbudzasz w sobie filmami lub ciekawymi książkami. 

Myślę, że też jest w Tobie jeszcze iskra nadziei, że wszystko może się zmienić. Skoro oglądasz ten film, to z pewnością ta nadzieja jeszcze w Tobie jest.

Bardzo współodczuwam Twoją sytuację, naprawdę łatwo przypominam sobie, gdy czułem to samo.

I teraz powiem Ci co zrobiłem, że jestem teraz w innym miejscu. Co zrobiłem, że osiągnąłem swoje cele.

Otóż robiłem dokładnie to samo co Ty teraz. Oglądałem filmy edukacyjne, czytałem książki i nasiąkałem tym co chciałem osiągnąć.

Bo to jest moim zdaniem pierwszy fundament osiągania sukcesu, gdy ktoś startuje od zera, czyli nasiąkanie tym co pragniesz zdobyć.

Moja przemiana zaczęła się właśnie od hurtowego konsumowania treści edukacyjnych, rozwojowych lub po prostu inspirujących.

Zanim cokolwiek zmieniło się w moim życiu przez bite dwa lata nie robiłem właściwie nic, tylko oglądałem filmy i czytałem książki.

Zauważ, że nie brałem byka za rogi, nie podejmowałem żadnych działań, po prostu chłonąłem wiedzę, przekonania, punkt widzenia ludzi, którzy już mają to co ja chcę mieć.

W pewnym momencie coś przeskoczyło w mojej głowie na tyle, że miałem odwagę zacząć konkretnie działać, ale wcześniej z zewnątrz wszystko wyglądało tak, jakbym nic nie robił.

To dlatego uważam, że nie powinieneś mieć poczucia winy ze względu na swoją obecną sytuację. Uważam, że do podjęcia pierwszych kroków należy dojrzeć i nie każdy jest w stanie zrobić to szybko.

Nie twierdzę, że u Ciebie musi to potrwać dwa lata. Być może wystarczy rok, pół roku lub dwa miesiące.

Ale tak czy inaczej uważam, że większość ludzi nie jest w stanie tak po prostu przeskoczyć tego okresu. Trzeba to po prostu przejść.

W tym czasie zmieniają się nasze przekonania, poglądy, zmienia się nasz mental, który jest kluczem do osiągania jakichkolwiek celów.

Mówi się, że jeśli chcesz coś osiągnąć, to powinieneś otoczyć się osobami, które już to osiągnęły.

Mówi się, że jesteś wypadkową pięciu Twoich najbliższych osób.

Zgadzam się całkowicie z tymi tezami, ale jest w nich jeden szkopuł. Skąd taka zwykła osoba ma znaleźć sobie przyjaciół, którzy odnieśli spektakularne sukcesy?

Jest to po prostu nierealne.

Ja wszystkich moich zamożnych przyjaciół poznałem dopiero, gdy sam osiągnąłem fajny status finansowy.

Nie ma w tym nic dziwnego, po prostu podobne ciągnie do podobnego. Bogate osoby, które osiągnęły w życiu dużo, chcą zawierać i utrzymywać znajomości z innymi bogatymi ludźmi sukcesu.

Często wolą nawet mieć znajomych bogatszych od siebie, które są na jeszcze wyższym etapie.

Przecież oni też rozumieją zasadę, że powinniśmy się otaczać ludźmi, którzy osiągnęli to co my chcemy osiągnąć.

Dlatego każdy celuje o klasę wyżej, od swojego poziomu.

Z tego powodu osobie, która dopiero zaczyna swoją przygodę z rozwojem, ekstremalnie trudno jest wejść w towarzystwo, które jest na wyższym poziomie, czy to finansowym, czy jakimkolwiek innym.

Oczywiście nie jest to jakaś sztywna zasada, natomiast często rzeczywiście tak jest.

Przykładowo piłkarz z drugiej ligi pewnie chętnie zaprzyjaźniłby się z Robertem Lewandowskim, ale wątpię, aby Lewandowski chciał przyjaźnić się ze wszystkimi piłkarzami drugiej ligi.

Jednak to nie przeszkadza piłkarzowi z drugiej ligi oglądać meczów Lewandowskiego, wywiadów z jego udziałem i ewentualnie przeczytać książki, które Lewandowski mógłby teoretycznie napisać.

No i dokładnie w tym jest moim zdaniem sens, gdy konsumujesz treści przygotowane przez osoby, które są kilka kroków przed Tobą.

Poprzez otaczanie się filmami, książkami, wywiadami niejako otaczasz się tymi osobami, które osiągnęły to co Ty chcesz osiągnąć.

To kształtuje Twój charakter, sposób myślenia i oczywiście Twoje przekonania.

Tutaj płynnie przechodzimy do drugiego fundamentu osiągania sukcesu, gdy zaczynasz od zera, czyli właśnie do przekonań.

Myślę, że przekonania są jednym z pierwszych i najważniejszych czynników, które blokują nas przed zdobywaniem tego czego pragniemy.

Przekonania mogą być różne.

Przykładowo można być przekonanym, że pieniądze da się zarabiać tylko ciężko i długo pracując.

Można też być przekonanym, że nie można napisać e-booka, gdy miało się dwóję z języka polskiego w szkole.

Niektórzy są przekonani, że aby być milionerem trzeba być nieuczciwym.

No tego typu różne przekonania całkowicie blokują ludzki potencjał. Najczęściej są to fałszywe przekonania, które nie mają zbyt wiele wspólnego z prawdą.

Widzisz, przekonania dzielą się na wspierające i dołujące.

Przekonania wspierające to takie, które pomagają Ci w dojściu do Twojego celu.

Czyli przykładowo możesz mieć przekonanie, że można pracować tylko dziesięć godzin tygodniowo i zarabiać kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie.

Takie przekonanie będzie wspierało Cię w dążeniu do takiego celu.

Natomiast można mieć przekonanie, że aby zarobić to trzeba ciężko pracować po kilkanaście godzin dziennie.

Takie przekonanie będzie kierowało Cię w tym kierunku i prawdopodobnie skończy się na tym, że będziesz pracował po kilkanaście godzin dziennie.

Niekiedy nawet fałszywe przekonania mogą być wspierające.

Przykładowo możesz wyrobić w sobie przekonanie, że jesteś najważniejszy na świecie, wszechświat Ci sprzyja i ogólnie masz w życiu niesamowitego farta.

Prawdopodobnie nie jest to prawda, ale mentalnie będzie Cię to wspierało, bo częściej będziesz dostrzegał pozytywy w życiu i nie będziesz się poddawał, bo będziesz uważał, że i tak na koniec wszystko Ci się uda.

Ja czasami głupio upieram się przy takich moich fałszywych przekonaniach, bo wiem że wspierają mnie w moim życiu.

Przykładowo mówię sobie, że mogę wszystko i jestem rzeczywiście przekonany, że mogę wszystko i z niczego nie muszę rezygnować.

To wprowadza mnie w dobry nastrój i daje siłę do pracy.

Z przekonaniam jest ta trudność, że nie da się tak po prostu ich pozbyć czy zmienić, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Przekonania kształtowały się u nas przez wiele lat naszego życia i umacniały się za każdym razem, gdy jakaś sytuacja je potwierdziła.

Teraz również potrzebujesz czasu, aby zmienić swoje przekonania. Dlatego warto konsumować treści takie jak ten film, ponieważ z dnia na dzień, z każdym obejrzanym materiałem, zmieniasz swoje przekonania.

I w tym miejscu chciałbym wyjść do Ciebie z propozycją mojego nowego e-booka zatytułowanego „Jestem Bogaty! Gdzie popełniłem błąd? 36 życiowych lekcji, które pomogą Ci zmienić sposób myślenia, przewartościować życie i spełnić marzenia.”

Jest to najbardziej intymna książka, którą napisałem. Dzielę się w niej historiami z mojego życia i najważniejszymi przemyśleniami, które pozwoliły mi powoli dojść do sposobu myślenia bogatej osoby.

I nie mam tu na myśli wyłącznie bogactwa finansowego, ale również bogactwo mentalne, społeczne, czasowe i fizyczne.

Wiele lat układałem sobie w głowie sposób myślenia, który pozwala mi teraz zarabiać duże pieniądze, realizować marzenia, utrzymywać wspaniałe przyjaźnie i po prostu żyć szczęśliwie.

Tego typu rzeczy nie przychodzą z dnia na dzień, dlatego uważam że warto, abyś pomógł sobie w tej drodze poprzez doświadczenia takiej osoby, jak ja.

W e-booku przechodzę przez 36 historii z mojego życia, a następnie po każdej historii wyciągam lekcję i otwieram głowę czytelnika do własnych przemyśleń.

Widzisz, ja nie mogę przemyśliwać tych rzeczy za Ciebie. Mogę być inspiracją, mogę nadać kierunek Twoim myślom, ale to Ty musisz przeprowadzić proces myślowy i wyciągnąć własne wnioski.

Właśnie w tym pomoże Ci moja książka.

Jest to historia, która pomoże Ci odpowiedzieć sobie na najważniejsze dla Ciebie pytania i w konsekwencji zacząć żyć pełnią życia, czyli realizować cele, marzenia, poczuć szczęście i wdzięczność.

Nie jest to typowy poradnik, ale raczej przewodnik, który sugeruje odpowiednią drogę i podpowiada jak myśleć.

A to właśnie od myślenia wszystko się zaczyna. Nie ma świadomego działania bez myślenia.

Tym różnią się ludzie sukcesu od innych, że Ci pierwsi działają świadomie, a Ci drudzy – instynktownie i reaktywnie, czyli reagują na to co przynosi im życie.

Dlatego, jeśli chcesz być w gronie osób bogatych, w każdym tego słowa znaczeniu, musisz działać proaktywnie, a żeby działać proaktywnie musisz myśleć proaktywnie i właśnie do tego popycham Cię w mojej książce.

Dzięki historiom i podsumowaniom, które znajdziesz w książce przewartościujesz swoje życie i zmienisz przekonania, a to za sprawą analogii do własnego życia, które z pewnością odkryjesz.

Zauważysz, że zmagałem się z wieloma trudnościami, z którymi prawdopodobnie Ty również zmagałeś się lub nadal się zmagasz.

„Jestem Bogaty, gdzie popełniłem błąd” to również książka o błędach i porażkach. Właśnie dlatego w tytule zadaję pytanie: „gdzie popełniłem błąd?”

Błędy i porażki są nieodłączną częścią życia. Dzięki książce zauważysz ile głupot narobiłem w życiu, a mimo to doszedłem do mojego wymarzonego miejsca.

Myślę, że konfrontacja z moimi porażkami da Ci siłę i nadzieję, że to wcale nie jest tak, że to Twoje życie jest wyjątkowo nieudane. Zauważysz, że niemal każdy z nas ma trudną przeszłość za sobą i każdy z nas musi żyć z ciężarem tej przeszłości.

E-book będzie dla Ciebie również motywacyjnym kopem i spojrzeniem prawdzie w oczy. Momentami będę z Tobą brutalnie szczery i będę rozbijał w drobny mak Twój wygodny, ale fałszywy dotychczasowy sposób myślenia.

Odkryję przed Tobą sekrety, o których wie większość ludzi sukcesu, ale o których nie mówi głośno, bo są niestety zbyt brzydkie lub smutne.

Podpowiem Ci jak korzystać na tym, że świat jest niesprawiedliwy i powiem Ci dlaczego uważam, że świat rzeczywiście jest niesprawiedliwy.

Ujawnię Ci również moje konkretne strategie myślenia i decydowania, które w dłuższej perspektywie prowadzą mnie do coraz lepszej sytuacji życiowej.

Będzie to dla Ciebie pełna humoru i inspiracji intelektualna przygoda, doprawiona pełnym wachlarzem emocji od smutku, przez wściekłość, po radość i śmiech.

Dowiesz się przez co konkretnie przeszedł człowiek, który jest teraz szczęśliwy, bogaty, zdrowy i wolny. Jestem przekonany, że to może pomóc Ci osiągnąć to samo.

Wiele lat pracowałem nad swoim sposobem myślenia, nad mentalem, nad przekonaniami. Tych doświadczeń i pracy nie da się zastąpić niczym innym.

Rok zajęło mi spisanie wszystkiego, a następne kilka miesięcy mój zespół pracował nad dopracowaniem książki, aby dać czytelnikom najwyższą jakość.

Nie jest to e-book skierowany do szerokiego grona odbiorców. Nie jest to produkt dla tak zwanej ulicy, czyli masy ludzi, którzy nie interesują się w żaden sposób rozwojem siebie i ulepszaniem swojego życia.

Jest to książka dla osób świadomych, dla jednego procenta ludzi, którzy mają aspiracje osiągnąć więcej, niż przeciętne życie.

Pisałem dla elitarnego grona i już od początku zdawałem sobie sprawę, że najprawdopodobniej nie sprzedam setek tysięcy egzemplarzy tego konkretnego e-booka.

Jednak pomimo tego, bardzo chciałem, czułem wewnętrzną potrzebę, aby podzielić się tym ze światem.

Natomiast z drugiej strony uznałem, że nie chcę oddać tego materiału za, jak to się mówi, waciki.

Uznałem, że zbyt wiele serca i pracy włożyłem w stworzenie tego e-booka, dlatego jego cena również musi być adekwatna.

Cena ma również odstraszyć osoby, które nie są jeszcze gotowe mentalnie na zmianę i wolałyby wszystko otrzymać za darmo lub za parę groszy.

Nie chcę po prostu potem pretensji do mnie od osób, które po prostu nie dojrzały do pracy nad swoimi przekonaniami.

Dlatego cena musiała być odrobinę wyższa i ustaliłem ją na kwotę dziewięćdziesięciu siedmiu złotych.

Uważam, że z jednej strony nie jest wygórowana ponad miarę, a z drugiej strony czuję, że wynagradza mój wysiłek.

Natomiast między innymi dla moich widzów na kanale You Tube przygotowałem specjalną propozycję.

Dla osób takich, jak Ty mam przygotowaną ofertę promocyjną, czyli możesz zamówić e-booka „Jestem Bogaty. Gdzie popełniłem błąd?” za cenę niższą od standardowej – wystarczy że klikniesz tutaj!

Natomiast uprzedzam, że jest tutaj ograniczenie czasowe. Na stronie sprzedażowej, do której link jest w opisie tego filmu, znajdziesz konkretną cenę promocyjną oraz zegar odliczający w dół.

Możesz kupić e-booka za niższą cenę, ale tylko dopóki zegar nie dojdzie do zera.

Gdy zegar dojdzie do zera, propozycja będzie nieaktualna, a mój system przekieruję Cię do mojego sklepu, gdzie znajdziesz e-booka w standardowej, czyli wyższej cenie.

Rzecz jasna na e-book obowiązuje trzydziestodniowa, bezwarunkowa gwarancja satysfakcji. Oznacza ona, że albo będziesz zadowolony z e-booka, albo zwrócę Ci wszystkie pieniądze, do trzydziestu dni od zakupu.

Bez zadawania zbędnych pytań, bez tłumaczenia się, bez wypełniania skomplikowanych formularzy. Jeśli zmienisz zdanie, wystarczy, że napiszesz do mnie jednego maila i oddam Ci wszystkie pieniądze.

Od początku w moim biznesie przyjąłem taką zasadę gwarancyjną i nigdy jej nie pożałowałem, bo zwroty zdarzają się naprawdę niezwykle rzadko. Jest tak, bo po prostu wiem, że moje produkty są wartościowe.

Być może zastanawiasz się, czy e-book zmieni Twoje życie i pomoże Ci w realizacji marzeń.

Oczywiście nie mogę zagwarantować Ci niczego, bo nie znam Twojej życiowej sytuacji.

Natomiast jestem przekonany, że bez zmiany przekonań, bez pracy nad mentalnością, bez ukształtowania odpowiedniego sposobu myślenia, masz niezmiernie małe szanse na sukces, a mój e-book może być niejako katalizatorem do tych wszystkich przemian w Twoim życiu.

Pod tym filmem, w opisie, znajdziesz link do strony, na której można zamówić e-booka. Trzeba oczywiście kliknąć w link, następnie przejść na moją stronę, a potem kliknąć przycisk aby złożyć zamówienie, potem po opłaceniu zamówienia otrzymasz e-booka na swój adres e-mail.

Zastanów się kim chcesz być i czym chcesz karmić swój umysł. Czy chcesz oglądać seriale, żyć przeciętnie i tkwić w bezczynności, czy może chcesz osiągać swoje cele, spełniać marzenia i nasiąkać przekonaniami ludzi sukcesu?

W życiu żałujemy niepodjętych decyzji, braku działania, stagnacji. Nie ma nic gorszego, niż marnowanie życia, którego każda chwila jest cenna.

Dlatego jeśli czujesz, że potrzebujesz inspiracji, motywacji, wsparcia i czujesz, że chcesz iść naprzód, a nie chcesz stać w miejscu, to kliknij link: https://emilnestorowicz.pl/funnel/jestem-bogaty-promocja-yt/lp/ , złóż zamówienie i weź sobie część mojej siły i doświadczenia.


Leave a Reply

Your email address will not be published.