Emil Nestorowicz

Założyciel i głównodowodzący naszego przedsiębiorstwa pod firmą Czerwony Piesek Nestorowicz S.K.A. Behawiorysta, trener psów, instruktor jazdy konnej, przedsiębiorca, autor kilkunastu e-booków i kursów on-line.

W Czerwonym piesku zajmuje się głównie koordynowaniem projektów, zarządzaniem zespołem, tworzeniem nowych produktów, występowaniem we wszelkich materiałach promocyjnych i tworzeniem nowych, ciekawych ofert dla opiekunów psów oraz dla osób zainteresowanych przedsiębiorczością internetową.

Tworzy również kanał You Tube, dzieląc się tam swoim doświadczeniem i przemyśleniami. Prowadzi także kursantów na kursie “Producent Bestsellerów”, pomagając im rozkręcić ich własny, wymarzony, internetowy biznes poradnikowy.

Jego misją jest przekazywanie dobrej, sprawdzonej wiedzy wszelkimi możliwymi sposobami docierając z naszym przekazem nawet do osób początkowo niechętnych. 

Prywatnie opiekun czekoladowej labradorki Fibi, która od lat występuje w większości filmów i reklam tworzonych na rzecz Czerwonego pieska.

Dorota Barańska

Instruktorka szkolenia psów, zoopsycholożka, behawiorystka, naukowczyni. Pasjonatka pracy z psami, zwłaszcza tymi lękliwymi i niepewnymi. 

Prywatnie opiekunka dwóch psów w typie pierwotnym – malamuta o imieniu Haker i łajki jakuckiej o imieniu Ergo.

Od maja 2023 roku, jako cenny członek zespołu Czerwonego pieska, pomaga naszym kursantom i sympatykom w harmonijnym współżyciu z ich psami.

Dorota w Czerwonym piesku zajmuje się konsultacjami z klientami, moderowaniem naszych zamkniętych grup społecznościowych, ulepszaniem i tworzeniem produktów.

Współtworząc nasz biznes poradnikowy Dorota jest autorką kilku e-booków w psiej tematyce, które niezmiennie cieszą się pozytywnym odbiorem wśród naszej społeczności.

Agnieszka Ostapczuk

Psycholożka, wirtualna asystentka, przedsiębiorczyni. Pasjonatka wszelkiego rodzaju optymalizacji – zarówno w biznesie, jak i w rozwoju osobistym. 

Prywatnie opiekunka Frajdy – adopciaka w typie buldoga francuskiego.

Od czerwca 2023 cenny członek zespołu Czerwonego Pieska. Agnieszka odpowiada u nas za obsługę klienta, współpracę z księgowością, tworzenie nowych treści na media społecznościowe i pilnowanie, aby w firmie wszystko działało, tak jak należy.

Ponadto Agnieszka jest autorką kilku naszych e-booków, w których dzieli się swoim doświadczeniem i przemyśleniami związanymi z psychologią, zdrowiem mentalnym, obsługą klienta i rozwojem osobistym.

Robert Huba

Doświadczony specjalista od wszelkich, najpopularniejszych internetowych systemów reklamowych. Absolutny ekspert Facebook ads, Google ads, You Tube ads i Tik Tok ads, który przez lata swojej kariery wydał miliony złotych na różnorakie kampanie reklamowe, pracując dla mniejszych, większych i olbrzymich firm. 

Od czerwca 2022 roku odpowiada w naszym zespole za tworzenie i optymalizację kampanii reklamowych, za analizę biznesu pod kątem strategii marketingowej oraz za szczegółową analitykę lejków sprzedażowych, dzięki której wiemy co dzieje się w naszym biznesie.

To właśnie Robert zastanawia się codziennie, jak dotrzeć do coraz większej ilości osób, aby coraz więcej psiaków i opiekunów miało coraz lepsze życie dzięki naszym materiałom oraz aby coraz więcej osób mogło zacząć swoje biznesy poradnikowe z naszą pomocą.