Nasza misja i wizja firmy

Naszym celem jest kontynuowanie działań z zakresu edukacji opiekunów psów poprzez nasze poradniki i kursy. Jest to pierwsza odnoga firmy, którą będziemy kontynuowali i rozszerzali. Wierzymy, że poprzez edukację polepszamy życie ludzi i psów. Opiekunowie, którzy rozumieją swoje zwierzęta nie mają z nimi problemów i mogą w 100% cieszyć się ich towarzystwem. Natomiast psy, które są zrozumiane mają lepsze życie, są bardziej wspierane i nie są porzucane ze względu na “niepożądane zachowania”. Bardzo wierzymy w tę misję i codziennie widzimy pozytywne efekty naszej pracy. Setki pozytywnych opinii od naszych klientów pozwalają nam silnie przeć do przodu w celu edukacji jeszcze większej liczby osób.

Drugą odnogą firmy jest pomoc w budowaniu biznesów on-line osobom, które chcą pisać i sprzedawać swoje poradniki. Uczymy jak przekazywać wiedzę i jak odnaleźć swoje miejsce na rynku. Wierzymy, że dobrej jakości wiedza przekazywana w niedrogich produktach edukacyjnych takich jak poradniki i kursy, jest w stanie zmieniać całe nasze społeczeństwo. Edukacja w przyjemny dla “ucznia” sposób to podstawa do jego szczęśliwego i dostatniego życia. Ta edukacja wpływa podobnie na całe społeczeństwo, które się ubogaca i rozwija właśnie dzięki niej. Niestety w internecie jest mnóstwo materiałów edukacyjnych kiepskiej jakości. Chcemy z tym walczyć, dlatego uczymy naszych kursantów, aby tworzyli możliwie najwartościowsze poradniki, które rzeczywiście będą zmieniały ludzkie życie. Jednocześnie rozumiemy, że samo stworzenie wartościowego produktu to dopiero połowa drogi do sukcesu. Dlatego uczymy naszych kursantów sprzedaży i marketingu, aby mogli wygrywać w konkurencyjnych niszach rynkowych.

Trzecią, najnowsza odnogą firmy, jest prowadzenie kanału You Tube. Poprzez darmowe, wartościowe, ciekawe materiały pragniemy mieć realny wpływ na postrzeganie i rozwój biznesu internetowego w Polsce. Biznes on-line nadal w Polsce jest postrzegany przez wiele osób jako coś niepewnego, nieuczciwego i podejrzanego. Chcemy walczyć z tymi przekonaniami. Nasze doświadczenia pozwalają nam widzieć jak wiele dobra można dać ludziom poprzez biznes on-line. 


Te trzy filary naszej firmy mają jedną wspólną cechę – chęć edukacji. Edukacja niestety jest nadal przez wielu ludzi postrzegana jako coś nudnego, trudnego i nieprzyjemnego. Dlatego kolejnym celem firmy jest pokazywanie ludziom w praktyce, że edukacja może być przyjemna, ciekawa, ekscytująca i łatwa. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby edukować ludzi w sposób skuteczny, ale jednocześnie przyjemny. Z drugiej strony staramy się ze wszystkich sił, aby wiedza którą przekazujemy była najwyższej jakości, sprawdzona w praktyce i po prostu prawdziwa. Zdajemy też sobie sprawę, że celem nie jest edukacja sama w sobie. To osiąganie celów i rozwiązywanie problemów jest priorytetem dla naszych klientów. Dlatego również to jest naszym końcowym założeniem – aby ludzie mieli coraz lepsze, łatwiejsze, bogatsze i szczęśliwsze życie.