Zapraszam Cię do obejrzenia fragmentu webinaru Eli Krokosz “Jak pokonać ograniczające przekonania rozpoczynając biznes“:

Pamiętaj, że pełną wersję tego webinaru możesz otrzymać jako jeden z bonusów do kursu “Producent Bestseller’ów“, jeśli zapiszesz się do końca tymczasowej promocji.

Teraz, po obejrzeniu fragmentu bonusu wiesz już dwie rzeczy:

  1. Bonusy, które są przewidziane w tymczasowej ofercie są mega wartościowe
  2. Negatywne myśli, ograniczające przekonania są u każdej osoby, są normalne i trzeba działać POMIMO że one się pojawiają

Dlatego zachęcam Cię serdecznie do podjęcia decyzji już dzisiaj i dołączenia do Producenta Bestseller’ów.

Dlaczego tak Cię zachęcam? Proste – wiem że to kurs idealny dla Ciebie.

Skąd to wiem?

A kto z wypiekami na twarzy oglądał wczoraj całe szkolenie w tym temacie?

Kto czyta moje maile w tym temacie, ogląda dodatkowe nagrania i czyta właśnie ten tekst?

Ano właśnie – TY.

Dlatego widzę, że temat mocno Cie pociąga, że jest w Tobie marzenie napisania własnego poradnika i zarabiania na tym fajnych pieniędzy.

Na kiedy chcesz odłożyć to marzenie? Zastanów się – jeśli nie zrobisz tego teraz to najprawdopodobniej nie zrobisz już tego nigdy.

Dobra, do rzeczy – przypominam, że tymczasowa promocja trwa jeszcze 2-3 dni w zależności do tego kiedy czytasz ten tekst.

Jasne, możesz poczekać jeszcze chwilę, ale to niezbyt rozsądne zostawiać decyzję na ostatnią chwilę.

Jutro możesz zapomnieć, albo coś się wydarzy, albo akurat nie będzie internetu/prądu.

I okazja przepadnie…

Dlatego nie czekaj i miej to z głowy.

Zapisz się na kurs, zostań Producentem Bestseller’ów i już od dzisiaj zacznij ze mną działać.

Pamiętaj, że standardowa oferta zostaje dla Ciebie wzbogacona o 14 przydatnych i wartościowych bonusów:

Bonus 1#

6 miesięcy konsultacji e-mail ze mną. Piszesz do mnie, a ja szczegółowo odpowiadam analizując Twój konkretny przypadek. Pomagam, doradzam, prowadzę Cię do celu.

Bonus 2#

Moduł Blog – 7 lekcji o tym jak stworzyć i prowadzić własnego bloga.

Bonus 3#

“Jak wydrukować ebook’a” – lekcje od Marcina Mudraka, które pozwolą ci łatwo, za ułamek ceny detalicznej, wydrukować i kupić własną książkę (bez potrzeby drukowania kilku tysięcy sztuk).

Bonus 4#

“Jak zwielokrotnić sprzedaż wykorzystując platformę Amazon KDP” – kolejne nagranie od Marcina, które wyjaśni Ci jak w baaardzo łatwy sposób możesz rozszerzyć sprzedaż swojego e-booka na rynki zagraniczne bez skomplikowanych formalności.

Bonus 5#

“Jak motywować się do pracy, nie odkładać na później i być systematycznym” – kurs od Piotrka Majkusiaka, której tytuł mówi sam za siebie.

Bonus 6#

“Jak planować i osiągać cele?” -Drugi kurs od Piotra to dziesięć lekcji o planowaniu i osiąganiu celów. Są to konkretne metody na to, aby osiągać cele.

Bonus 7#

“Wykorzystanie sztucznej inteligencji do pisania i sprzedaży poradników” – Otrzymasz instrukcje jak używać najnowszych narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, aby pisać teksty i tworzyć grafiki.

Bonus 8#

“Jak rozwinąć swój kanał na You Tube” – nagranie od Kasi Sawickiej, które pomoże Ci wystartować z własnym kanałem na You Tube i pokaże Ci jak zdobywać w ten sposób klientów.

Bonus 8#

“Jak pokonać ograniczające przekonania rozpoczynając biznes” – ponad godzinny webinar od Eli Krokosz. Ela pokaże Ci, że to co siedzi w Twojej głowie wcale nie musi ograniczać Twojego działania.

Bonus 9#

“Regulamin reklam na Facebook’u” – kilka lekcji od Kamila Fiszera dotyczących przestrzegania regulaminu Facebook’a oraz omijania blokad konta reklamowego. Przyda się, gdy zaczniesz działać z reklamą.

Bonus 10#

“Jak pisać poprawną polszczyzną?” – będzie to swojego rodzaju lekcja języka polskiego, ale taka którą można wykorzystać w praktyce i dzięki której Twoje teksty będą czytelniejsze i bardziej schludne.

Bonus 11#

“Jak budować społeczność?” – webinar od influencerki Anny Sośnierz, w którym wyjawi Ci sekrety skutecznego budowania społeczności i sprzedawania produktów bez użycia płatnej reklamy.

Bonus 12#

“Wirtuoz e-mail marketingu” – e-book od Magdaleny Bazan. Dowiesz się z niego jak pisząc wiadomości do potencjalnych klientów skutecznie sprzedawać swoje produkty.

Bonus 13#

Słowniczek pojęć biznesu on-line – słowniczek najpotrzebniejszych pojęć i skrótów na codzień używanych przez osoby zarabiające przez internet. Ponad 40 najpotrzebniejszych pojęć i skrótów. Idealne dla początkującego.

Bonus 14#

“Jak zabezpieczyć e-booka przed kradzieżą?” – W tym nagraniu pokażę Ci narzędzia i wtyczki, które możesz wykorzystać, aby klienci po zakupie mieli utrudnione rozpowszechnianie e-booka za darmo.

UWAGA – po 3 dniach od zakończenia webinaru cena wzrasta o i znikają powyższe bonusy!

Oczywiście pamiętaj, że do każdego pakietu obowiązkowo masz 100% gwarancji satysfakcji. Oznacza to, że albo kurs będzie dla Ciebie mega wartościowy, albo oddam Ci wszystkie pieniądze do 30 dni od zakupu.

“Producent Bestseller’ów”, KLIKNIJ TUTAJ – Tutaj możesz dokładnie jeszcze raz sprawdzić co zawiera kurs, jakie są dodatkowe bonusy i jakie pakiety masz do wyboru. Znajdziesz tam również moje wyniki i opinie o współpracy ze mną i o kursie “Producent Bestseller’ów”. Znajdziesz tam również instrukcje – w jaki sposób rozłożyć płatność za kurs na raty.

PS Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do nas na biuro@emilnestorowicz.pl